Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15794040
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-01.
Cifră de afaceri
61.705 RON
Profit net
-15.682 RON
Capitaluri proprii
-150.907 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 67.761 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 784.361 RON | 495.720 RON | 0 RON | 0 RON | 257 RON | 0 RON | — | — | — | — | 114.049 RON | 228.011 RON | 203.290 RON | 175.093 RON | 148.178 RON | 140.990 RON | 61.705 RON |
| Profit net | -11.689 RON | 6.297 RON | -194.475 RON | 0 RON | -837 RON | -958 RON | -911 RON | 0 RON | -892 RON | 0 RON | -10.704 RON | 33.380 RON |
Comparație cu 664 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.374 RON |
| 12.206 RON |
| -2.946 RON |
| -18.110 RON |
| -15.682 RON |
| Total active | 54.595 RON | 72.155 RON | 284.848 RON | 284.848 RON | 284.663 RON | 223.543 RON | 162.472 RON | 162.472 RON | 162.492 RON | 162.581 RON | 258.589 RON | 140.065 RON | 140.318 RON | 154.303 RON | 157.715 RON | 184.281 RON | 226.135 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 54.595 RON | 72.155 RON | 283.638 RON | 283.638 RON | 283.453 RON | 222.333 RON | 161.262 RON | 161.262 RON | 162.492 RON | 162.581 RON | 258.589 RON | 140.065 RON | 140.318 RON | 154.303 RON | 157.715 RON | 184.281 RON | 226.135 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.207 RON | -4.910 RON | -151.988 RON | -151.988 RON | -152.825 RON | -165.282 RON | -166.193 RON | -166.193 RON | -167.085 RON | -167.085 RON | -177.789 RON | -155.153 RON | -134.781 RON | -122.575 RON | -125.526 RON | -143.636 RON | -150.907 RON |
|---|
| Datorii totale | 65.802 RON | 77.065 RON | 436.836 RON | 436.836 RON | 437.488 RON | 388.825 RON | 328.665 RON | 328.665 RON | 329.577 RON | 329.666 RON | 436.378 RON | 295.218 RON | 275.099 RON | 276.878 RON | 283.241 RON | 327.917 RON | 377.042 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|