Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15809701
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
112.186 RON
Profit net
12.286 RON
Capitaluri proprii
12.530 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 68.284 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 339.828 RON | 195.793 RON | 211.267 RON | 202.801 RON | 131.808 RON | 8.467 RON | — | 32.800 RON | 82.080 RON | 116.140 RON | 115.890 RON | 100.162 RON | 117.606 RON | 122.672 RON | 137.792 RON | 112.717 RON | 112.186 RON |
| Profit net | -8.636 RON | -46.004 RON | -23.223 RON | -6.965 RON | -20.142 RON | -11.140 RON | -8.394 RON | -4.753 RON | 4.141 RON | 7.743 RON |
Comparație cu 105 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.744 RON |
| 4.495 RON |
| 139.044 RON |
| 3.096 RON |
| 2.528 RON |
| 3.811 RON |
| 12.286 RON |
| Total active | 70.850 RON | 45.329 RON | 51.675 RON | 48.121 RON | 29.537 RON | 23.905 RON | 23.866 RON | 25.117 RON | 8.568 RON | 2.940 RON | 5.472 RON | 5.204 RON | 6.772 RON | 12.712 RON | 13.056 RON | 14.034 RON | 17.645 RON |
|---|
| Active imobilizate | 43.000 RON | 26.875 RON | 23.125 RON | 23.125 RON | 23.125 RON | 23.125 RON | 23.125 RON | 23.125 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 27.850 RON | 18.454 RON | 28.550 RON | 24.996 RON | 6.412 RON | 780 RON | 741 RON | 1.992 RON | 8.568 RON | 2.940 RON | 5.472 RON | 5.204 RON | 6.772 RON | 12.712 RON | 13.056 RON | 14.034 RON | 17.645 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -36.239 RON | -82.242 RON | -105.465 RON | -112.431 RON | -132.572 RON | -143.713 RON | -152.106 RON | -156.859 RON | -152.718 RON | -144.975 RON | -143.231 RON | -138.736 RON | 308 RON | 3.405 RON | 5.932 RON | 9.744 RON | 12.530 RON |
|---|
| Datorii totale | 107.089 RON | 127.571 RON | 157.140 RON | 160.552 RON | 162.109 RON | 167.618 RON | 175.972 RON | 181.976 RON | 161.286 RON | 147.915 RON | 148.703 RON | 143.940 RON | 6.464 RON | 9.307 RON | 7.124 RON | 4.290 RON | 5.115 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|