Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 31 oct. 2016 și 19 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 2.328 atribuiri.
MATERIALE INTRETINERE
pachet materiale intretinere si reparatii
pachet materiale reparatii si intretinere
pachet materiale intretinere si reparatii
pachet materiale intretinere si reparatii
pachet materiale reparatii si intretinere
pachet materiale intretinere si reparatii
pachet materiale intretinere si reparatii
robinet trecere 2"
Materiale intretinere si curatenie
cablu MYYM 2*2,5 mm
pachet materiale intretinere si reparatii
sarma neagra
Clor
pachet materiale intretinere si reparatii
pachet materiale intretinere si reparatii
pachet materiale curatenie
MATERIALE INTRETINERE
manusi pentru lucru
pachet materiale intretinere si reparatii
pachet materiale intretinere si reparatii
pachet materiale intretinere si reparatii
MATERIALE INTRETINERE
pachet materiale intretinere si reparatii
pachet materiale reparatii si intretinere
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15835158
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.435.372 RON
Profit net
106.168 RON
Capitaluri proprii
529.910 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.452.348 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.682.245 RON | 1.635.075 RON | 1.697.932 RON | 1.839.021 RON | 1.527.712 RON | 1.604.336 RON | 1.616.918 RON | 1.657.444 RON | 1.627.705 RON | 1.520.235 RON | 1.516.876 RON | 1.261.661 RON | 1.527.977 RON | 1.680.788 RON | 1.630.762 RON | 1.439.991 RON | 1.435.372 RON |
| Profit net | 153.072 RON | 140.047 RON | 164.923 RON | 173.976 RON | 124.618 RON | 143.592 RON | 154.451 RON | 127.366 RON | 212.288 RON | 191.473 RON | 176.772 RON |
Comparație cu 3406 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 142.384 RON |
| 179.144 RON |
| 174.095 RON |
| 204.713 RON |
| 136.272 RON |
| 106.168 RON |
| Total active | 368.216 RON | 489.683 RON | 585.272 RON | 672.107 RON | 704.300 RON | 733.415 RON | 882.689 RON | 454.745 RON | 517.175 RON | 383.116 RON | 556.127 RON | 524.739 RON | 697.476 RON | 562.213 RON | 507.431 RON | 631.578 RON | 601.272 RON |
|---|
| Active imobilizate | 61.547 RON | 31.675 RON | 17.047 RON | 2.419 RON | 0 RON | 378 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.789 RON | 3.566 RON | 2.344 RON | 1.121 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 306.669 RON | 458.008 RON | 568.225 RON | 669.688 RON | 704.300 RON | 733.037 RON | 882.689 RON | 454.745 RON | 517.175 RON | 383.116 RON | 556.127 RON | 524.739 RON | 692.687 RON | 558.647 RON | 505.087 RON | 630.457 RON | 601.272 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 279.940 RON | 380.701 RON | 527.767 RON | 636.268 RON | 659.696 RON | 684.241 RON | 838.693 RON | 408.164 RON | 446.769 RON | 332.980 RON | 509.752 RON | 483.715 RON | 662.858 RON | 521.164 RON | 454.137 RON | 590.409 RON | 529.910 RON |
|---|
| Datorii totale | 88.276 RON | 108.982 RON | 57.505 RON | 35.839 RON | 44.604 RON | 49.174 RON | 43.996 RON | 46.581 RON | 70.406 RON | 50.136 RON | 46.375 RON | 41.024 RON | 34.618 RON | 41.049 RON | 53.294 RON | 41.169 RON | 71.362 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 |
|---|