Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16010868
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ARDELEAN ANCA
Prin: ARDELEAN ANCA
Prin: ARDELEAN ANCA
Prin: ARDELEAN ANCA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.372.409 RON
Profit net
71.876 RON
Capitaluri proprii
72.116 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.640.994 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 121.876 RON | 29.131 RON | 13.628 RON | 75.892 RON | 2.979 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.435.486 RON | 1.665.239 RON | 1.372.409 RON |
| Profit net | -23.255 RON | 30.926 RON | -6.042 RON | -25.862 RON | -7.872 RON | 0 RON | -6.952 RON | -2.070 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 13757 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.206 RON |
| 481.846 RON |
| 315.448 RON |
| 71.876 RON |
| Total active | 100.139 RON | 80.535 RON | 75.508 RON | 79.994 RON | 56.192 RON | 56.191 RON | 56.181 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.041 RON | 1.255.764 RON | 1.086.773 RON | 844.890 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.535 RON | 11.161 RON | 15.621 RON |
|---|
| Active circulante | 100.139 RON | 80.535 RON | 75.508 RON | 79.994 RON | 56.192 RON | 56.191 RON | 56.181 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.771 RON | 55.041 RON | 1.243.229 RON | 1.075.612 RON | 829.269 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -86.496 RON | -55.570 RON | -61.612 RON | -87.474 RON | -95.346 RON | -95.347 RON | -102.299 RON | -104.368 RON | -104.368 RON | -104.368 RON | -104.368 RON | -104.368 RON | -104.368 RON | -105.574 RON | 376.272 RON | 315.688 RON | 72.116 RON |
|---|
| Datorii totale | 186.635 RON | 136.105 RON | 137.120 RON | 167.468 RON | 151.538 RON | 151.538 RON | 158.480 RON | 160.139 RON | 160.139 RON | 160.139 RON | 160.139 RON | 160.139 RON | 160.139 RON | 160.615 RON | 879.492 RON | 771.285 RON | 773.072 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 4 | 6 | 5 |
|---|