Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 dec. 2016 și 14 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 111 atribuiri.
Pachet Medve,Leanykérés
pach duhos ember
Pachet Anya kicsinyito
Materiale textile
Pachet lenjerie pat
PACHET CSIKI JATEKSZIN
Materiale textile
Materiale didactice
pachet Sf Anna
Pachet csiki jatekszin
pachet Sf Anna
pachet Sf Anna
materiale textile
pachet buborek
PACHET SC SFANTA ANA
Pachet covor prosoape
prosoape
mat textSzinhaz
Material textile Sf.A
Achizitie materiale textile
Pachet utazas a koponya korul
Pachet Szinhaz Koldus
Achizitii pachet perdele si accesorii
Pachet Materiale textile crav
Pachet materiale didactice
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16023914
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: JÁNOS ERIKA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
427.235 RON
Profit net
1.712 RON
Capitaluri proprii
329.773 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 787.361 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 291.283 RON | 305.188 RON | 299.951 RON | 271.850 RON | 308.760 RON | 307.045 RON | 554.302 RON | 499.244 RON | 562.280 RON | 678.028 RON | 820.205 RON | 673.381 RON | 778.282 RON | 866.372 RON | 625.472 RON | 628.824 RON | 427.235 RON |
| Profit net | 22.653 RON | 22.252 RON | 2.961 RON | -81.768 RON | 32.880 RON | 25.074 RON | 45.898 RON | 59.365 RON | 79.025 RON | 49.279 RON | 119.471 RON | 90.184 RON |
Comparație cu 1257 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 79.075 RON |
| 50.781 RON |
| 10.485 RON |
| 28.079 RON |
| 1.712 RON |
| Total active | 150.483 RON | 191.030 RON | 245.800 RON | 115.319 RON | 146.843 RON | 188.851 RON | 316.390 RON | 311.025 RON | 338.303 RON | 362.630 RON | 434.173 RON | 499.442 RON | 449.984 RON | 360.152 RON | 442.360 RON | 485.531 RON | 499.846 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.354 RON | 794 RON | 234 RON | — | 4.605 RON | 2.763 RON |
|---|
| Active circulante | 150.483 RON | 191.030 RON | 245.800 RON | 115.319 RON | 146.843 RON | 188.851 RON | 316.390 RON | 311.025 RON | 338.303 RON | 362.630 RON | 434.173 RON | 498.088 RON | 449.190 RON | 359.918 RON | 442.360 RON | 480.926 RON | 497.083 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 26.128 RON | 48.380 RON | 51.341 RON | -30.427 RON | 2.167 RON | 27.616 RON | 73.514 RON | 132.879 RON | 211.904 RON | 261.182 RON | 380.653 RON | 414.641 RON | 388.716 RON | 289.497 RON | 299.982 RON | 328.061 RON | 329.773 RON |
|---|
| Datorii totale | 124.355 RON | 142.650 RON | 194.459 RON | 145.746 RON | 144.676 RON | 161.235 RON | 242.906 RON | 178.176 RON | 126.429 RON | 101.448 RON | 53.520 RON | 84.801 RON | 61.268 RON | 70.655 RON | 142.378 RON | 157.470 RON | 170.073 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | — | — | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|