Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 aug. 2021 și 29 aug. 2022.
STUDIU DE OPORTUNITATE
STUDIU DE OPORTUNITATE
Servicii de evaluare incaperi in interiorul spatiilor comerciale COOPERATIVA POIANA RACHITELE
STUDIU DE OPORTINITATE
STUDIU DE OPORTUNITATE
STUDIU DE OPORTUNITATE
EVALUARE TEREN INTRAVILAN - ZLASTI
EVALUARE TEREN INTRAVILAN-str. Strandului
EVALUARE TEREN INTRAVILAN- Aleea Chizid
SERVICII EVALUARE
STUDIU DE OPORTUNITATE
STUDIU DE OPORTUNITATE
STUDIU DE OPORTUNITATE
STUDIU DE OPORTUNITATE
Studiu de oprtunitate
STUDIU DE OPORTUNITATE - STATIE ELECTRICA DE INCARCARE
STUDIU DE OPORTUNITATE
STUDIU DE OPORTUNITATE
STUDIU DE OPORTUNITATE
Studiu de oportunitate
Studiu de oportunitate
Studiu de oportunitate
Studiu de oportunitate
STUDIU DE OPORTUNITATE
SERVICII DE REALIZARE RAPORT DE EVALUARE TEREN
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16158016
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-27.
Cifră de afaceri
43.200 RON
Profit net
19.922 RON
Capitaluri proprii
57.001 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 36.647 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.453 RON | 49.801 RON | 27.000 RON | 13.500 RON | 27.100 RON | 29.630 RON | 25.800 RON | 64.400 RON | 61.950 RON | 36.261 RON | 32.550 RON | 24.150 RON | 29.600 RON | 43.200 RON |
| Profit net | 1.729 RON | 5.081 RON | -18.125 RON | -20.173 RON | -9.096 RON | 1.275 RON | -8.907 RON | 34.062 RON | 31.814 RON | 23.205 RON | 7.887 RON | 6.357 RON | 13.410 RON | 19.922 RON |
| Total active | 41.927 RON |
Comparație cu 241 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2022.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 45.188 RON |
| 27.931 RON |
| 9.182 RON |
| 15.560 RON |
| 16.568 RON |
| 12.922 RON |
| 50.697 RON |
| 84.759 RON |
| 103.249 RON |
| 97.987 RON |
| 95.394 RON |
| 104.139 RON |
| 57.530 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 3.878 RON |
|---|
| Active circulante | 41.927 RON | 45.188 RON | 27.931 RON | 9.182 RON | 15.560 RON | 16.568 RON | 12.922 RON | 50.697 RON | 84.759 RON | 103.249 RON | 97.987 RON | 95.394 RON | 104.139 RON | 53.652 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 37.130 RON | 42.211 RON | 24.085 RON | 3.913 RON | -5.183 RON | -3.908 RON | -12.815 RON | 21.248 RON | 53.062 RON | 76.266 RON | 84.153 RON | 90.511 RON | 103.922 RON | 57.001 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.797 RON | 2.977 RON | 3.846 RON | 5.269 RON | 20.743 RON | 20.476 RON | 25.737 RON | 29.449 RON | 31.697 RON | 26.983 RON | 13.834 RON | 4.883 RON | 217 RON | 529 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 0 | 0 |
|---|