Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 mar. 2019 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 236 atribuiri.
CENTRALA TERMICA 80KW
Materiale pentru instalatii de apa, St. Pompare Nagy Lajos
Materiale pentru instalatii de apa, St. Pompare Nagy Lajos
MATERIALE DE STINGEREA A INCENDIILOR
INLOCUIRE CONDUCTA DE APA POTABILA
Materiale pentru instalatii de apa si canalizare
MATERIALE PENTRU INSTALATII DE APA
Detector de gaz
Materiale pentru instalatii de apa.
Șa de racordare pentru instalații de apă 250-280/160
MATERIALE PENTRU INSTALATII DE APA
MATERIALE PENTRU INSTALATII DE APA
Materiale pentru instalatii de apa, PL. OS
MATERIALE PENTRU INSTALATII DE APA
MATERIALE PENTRU INSTALATII DE APA.
Achizitie materiale pentru instalatia de apa si canalizare
CENTRALA TERMICA VITODENS 200-W 99KW
Miniscanner pentru aparat de sudura
Materiale pentru instalatii de apa, PL. OS
CONTOR APA RECE DN20 CU RACORDURI SI SIGIL ROTOR
Achizitie piese reparatii hidrant
Materiale de instaltii pentru apa
Teava apa PE100 D110 PN10 SDR17
Teava apa PE100 D160 PN10 SDR17
Materiale pentru instalatii de apa, PL. OS
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16182901
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.289.473 RON
Profit net
271.571 RON
Capitaluri proprii
265.983 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.427.916 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 64.725 RON | 153.232 RON | 148.902 RON | 232.338 RON | 822.898 RON | 1.287.783 RON | 1.402.146 RON | 2.668.285 RON | 2.010.272 RON | 2.289.473 RON |
| Profit net | -3.651 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 47.580 RON | 126.176 RON | 110.804 RON | 184.674 RON | 119.262 RON | 188.902 RON | 208.182 RON | 522.963 RON | 234.098 RON | 271.571 RON |
| Total active | 80.562 RON | 80.562 RON |
Comparație cu 333 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 80.562 RON |
| 80.562 RON |
| 127.804 RON |
| 235.232 RON |
| 129.314 RON |
| 305.652 RON |
| 711.609 RON |
| 823.944 RON |
| 936.868 RON |
| 1.323.272 RON |
| 1.264.027 RON |
| 1.377.408 RON |
| Active imobilizate | 23.754 RON | 23.754 RON | 23.754 RON | 23.754 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 56.808 RON | 56.808 RON | 56.808 RON | 56.808 RON | 127.804 RON | 235.232 RON | 129.314 RON | 305.652 RON | 711.609 RON | 823.944 RON | 936.868 RON | 1.323.272 RON | 1.264.027 RON | 1.377.408 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 75.980 RON | 75.980 RON | 75.980 RON | 75.980 RON | 123.560 RON | 219.736 RON | 111.044 RON | 295.718 RON | 434.792 RON | 611.062 RON | 208.422 RON | 731.385 RON | 91.680 RON | 265.983 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.582 RON | 4.582 RON | 4.582 RON | 4.582 RON | 4.244 RON | 15.496 RON | 18.270 RON | 9.934 RON | 276.817 RON | 212.882 RON | 728.446 RON | 591.887 RON | 1.172.347 RON | 1.111.425 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|