Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 aug. 2022 și 8 aug. 2024.
Remorcă cisternă stingere incendii, 1 buc
Janta R12 remorca
REMORCA O1 FARO SOLIDUS, DC02 OBLOANE RABATABILE, 750 KG, 2 AXE
Remorca cistena 1500 l apa stingere incendii - 2 bucăți
Remorca auto
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16277700
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
858.787 RON
Profit net
125.871 RON
Capitaluri proprii
463.557 RON
Număr mediu salariați
17
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.066.866 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.055 RON | 6.478 RON | 7.078 RON | 12.449 RON | 39.270 RON | 119.199 RON | 290.578 RON | 463.253 RON | 399.234 RON | 381.158 RON | 564.523 RON | 582.145 RON | 735.790 RON | 768.087 RON | 915.928 RON | 1.171.728 RON | 858.787 RON |
| Profit net | -619 RON | 1.295 RON | 335 RON | 649 RON | 6.570 RON | 7.403 RON | 41.827 RON | 51.530 RON | 48.318 RON | 30.936 RON | 36.543 RON | 33.430 RON |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 75.159 RON |
| 98.233 RON |
| 131.838 RON |
| 188.466 RON |
| 125.871 RON |
| Total active | 4.555 RON | 3.614 RON | 5.356 RON | 8.613 RON | 27.830 RON | 62.979 RON | 138.971 RON | 180.587 RON | 247.938 RON | 341.219 RON | 354.845 RON | 376.786 RON | 473.440 RON | 630.743 RON | 616.328 RON | 743.040 RON | 758.982 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.469 RON | 4.668 RON | 2.225 RON | — | — | — | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 4.555 RON | 3.614 RON | 5.356 RON | 8.613 RON | 27.830 RON | 62.979 RON | 138.971 RON | 180.587 RON | 247.938 RON | 333.750 RON | 350.177 RON | 374.561 RON | 473.440 RON | 630.743 RON | 616.328 RON | 743.040 RON | 758.982 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.673 RON | 4.968 RON | 5.302 RON | 5.965 RON | 13.201 RON | 20.590 RON | 62.417 RON | 113.947 RON | 162.265 RON | 193.201 RON | 209.744 RON | 248.545 RON | 323.704 RON | 394.336 RON | 453.509 RON | 516.729 RON | 463.557 RON |
|---|
| Datorii totale | 882 RON | -1.354 RON | 54 RON | 2.648 RON | 14.629 RON | 42.389 RON | 76.554 RON | 66.640 RON | 85.673 RON | 148.018 RON | 145.101 RON | 128.241 RON | 149.736 RON | 236.407 RON | 162.819 RON | 226.311 RON | 295.425 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|