Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16422940
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.673.659 RON
Profit net
28.352 RON
Capitaluri proprii
316.498 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.763.591 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 405.293 RON | 262.889 RON | 194.120 RON | 129.538 RON | 154.546 RON | 584.703 RON | 1.408.012 RON | 1.429.675 RON | 1.422.865 RON | 1.408.262 RON | 1.356.367 RON | 1.511.251 RON | 1.660.790 RON | 2.203.013 RON | 2.560.937 RON | 2.491.597 RON | 2.673.659 RON |
| Profit net | -29.866 RON | -43.827 RON | -47.459 RON | -62.030 RON | -186.091 RON | -40.788 RON | 45.825 RON | 4.026 RON | -30.265 RON |
Comparație cu 1445 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -49.679 RON |
| -55.706 RON |
| 653.391 RON |
| 59.526 RON |
| 145.532 RON |
| 157.432 RON |
| 64.458 RON |
| 28.352 RON |
| Total active | 366.377 RON | 316.941 RON | 306.309 RON | 284.746 RON | 140.019 RON | 242.774 RON | 289.413 RON | 307.935 RON | 295.663 RON | 302.138 RON | 332.022 RON | 341.160 RON | 418.800 RON | 620.198 RON | 625.149 RON | 631.844 RON | 882.045 RON |
|---|
| Active imobilizate | 192.805 RON | 118.344 RON | 77.741 RON | 37.137 RON | 143 RON | 143 RON | — | — | — | — | — | — | — | 48.319 RON | 35.714 RON | 23.109 RON | 322.950 RON |
|---|
| Active circulante | 173.572 RON | 198.597 RON | 228.568 RON | 247.609 RON | 139.876 RON | 242.631 RON | 289.413 RON | 307.935 RON | 295.663 RON | 302.138 RON | 332.022 RON | 341.160 RON | 418.800 RON | 571.879 RON | 589.435 RON | 608.735 RON | 559.095 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -38.156 RON | -81.982 RON | -129.441 RON | -191.471 RON | -377.562 RON | -418.350 RON | -372.525 RON | -368.499 RON | -398.764 RON | -448.443 RON | -504.149 RON | 149.242 RON | 208.768 RON | 354.300 RON | 511.732 RON | 288.147 RON | 316.498 RON |
|---|
| Datorii totale | 383.392 RON | 383.969 RON | 426.984 RON | 473.639 RON | 517.581 RON | 661.124 RON | 661.938 RON | 676.434 RON | 694.427 RON | 750.581 RON | 836.171 RON | 191.918 RON | 210.032 RON | 265.898 RON | 113.417 RON | 343.697 RON | 565.547 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|