Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16478347
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.047.392 RON
Profit net
446.574 RON
Capitaluri proprii
458.933 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.690.697 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.707 RON | 12.605 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 1.507.144 RON | 835.270 RON | 2.250.546 RON | 742.114 RON | 640.500 RON | 1.127.847 RON | 2.047.392 RON |
| Profit net | -148.487 RON | -255.126 RON | -26.112 RON | -12.762 RON | -277 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 429.635 RON | 590 RON |
Comparație cu 627 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.213.664 RON |
| 13.741 RON |
| 8.907 RON |
| 2.622 RON |
| 446.574 RON |
| Total active | 827.033 RON | 509.377 RON | 462.789 RON | 461.003 RON | 454.274 RON | 454.274 RON | 454.274 RON | 454.273 RON | 454.273 RON | 454.273 RON | 470.228 RON | 174.987 RON | 1.513.405 RON | 307.424 RON | 781.430 RON | 891.900 RON | 1.165.096 RON |
|---|
| Active imobilizate | 274.876 RON | 7.681 RON | 3.072 RON | 265 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 196.566 RON | 146.379 RON |
|---|
| Active circulante | 552.157 RON | 501.696 RON | 459.717 RON | 460.738 RON | 454.274 RON | 454.274 RON | 454.274 RON | 454.273 RON | 454.273 RON | 454.273 RON | 470.228 RON | 174.987 RON | 1.513.405 RON | 307.424 RON | 781.430 RON | 695.334 RON | 1.018.717 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 168.519 RON | -86.607 RON | -112.719 RON | -125.481 RON | -125.758 RON | -125.758 RON | -125.758 RON | -125.758 RON | -125.758 RON | -125.758 RON | 303.877 RON | 790 RON | 1.214.454 RON | 14.571 RON | 9.737 RON | 12.359 RON | 458.933 RON |
|---|
| Datorii totale | 658.514 RON | 595.984 RON | 575.508 RON | 586.484 RON | 580.032 RON | 580.032 RON | 580.032 RON | 580.031 RON | 580.031 RON | 580.031 RON | 166.351 RON | 174.197 RON | 298.951 RON | 292.853 RON | 771.693 RON | 879.541 RON | 706.163 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | — | — | — | — | — | — | — | — | 7 | 8 | 9 | 10 | 9 | 12 | 5 |
|---|