Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 dec. 2016 și 24 oct. 2017.
[003] EXECUTIE IMPREJMUIRE CU FUNDATII DIN B.A. SI PANOURI CONFECTII METALICE
[002] EXECUTIE IMPREJMUIRE CU PANOURI ZINCATE BORDURATE
RETEA ALIMENTARE CU APA SAT POTELU, COMUNA IANCA, JUD OLT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16486463
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCU I. GABRIEL
Prin: STANCU I. GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.361 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
541.501 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 280.535 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.800 RON | 4.572 RON | 4.299 RON | 114.011 RON | 153.687 RON | 86.449 RON | 553.271 RON | 2.246.065 RON | 371.799 RON | 83.635 RON | 2.731 RON | 4.420 RON | 1.260 RON | 3.361 RON | — | — | — |
| Profit net | -113.785 RON | -495 RON | 926 RON | 1.604 RON | 84.994 RON | 66.009 RON | 352.044 RON | 613.846 RON | -264.934 RON | -67.293 RON | -25.407 RON | -18.676 RON |
Comparație cu 293 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2022.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -10.503 RON |
| -3.284 RON |
| -10.649 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Total active | 268.076 RON | 232.975 RON | 45.687 RON | 71.818 RON | 88.431 RON | 148.595 RON | 708.004 RON | 1.028.152 RON | 845.926 RON | 712.196 RON | 657.935 RON | 623.763 RON | 598.830 RON | 577.925 RON | 556.428 RON | 556.428 RON | 556.428 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 43.814 RON | 66.649 RON | 49.869 RON | 28.984 RON | 11.016 RON | 2.324 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 268.076 RON | 232.975 RON | 45.687 RON | 71.818 RON | 88.431 RON | 148.595 RON | 708.004 RON | 984.338 RON | 779.277 RON | 662.327 RON | 628.951 RON | 612.747 RON | 596.506 RON | 577.925 RON | 556.428 RON | 556.428 RON | 556.428 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -44.870 RON | -45.365 RON | -44.440 RON | -42.836 RON | 42.158 RON | 108.168 RON | 460.211 RON | 976.163 RON | 677.312 RON | 610.019 RON | 584.613 RON | 565.937 RON | 555.433 RON | 552.149 RON | 541.501 RON | 541.501 RON | 541.501 RON |
|---|
| Datorii totale | 312.946 RON | 278.340 RON | 90.127 RON | 114.654 RON | 46.273 RON | 40.427 RON | 247.793 RON | 51.989 RON | 168.614 RON | 102.177 RON | 73.322 RON | 57.826 RON | 43.397 RON | 25.776 RON | 14.927 RON | 14.927 RON | 14.927 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | — | — | — | — | — | 10 | 12 | 3 | 0 | — | — | — | — | — | — |
|---|