Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16600460
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
694.850 RON
Profit net
-978 RON
Capitaluri proprii
41.648 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 654.846 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 90.661 RON | 64.824 RON | 97.477 RON | 101.882 RON | 94.960 RON | 161.853 RON | 213.885 RON | 196.938 RON | 190.614 RON | 192.977 RON | 255.861 RON | 164.345 RON | 580.785 RON | 704.496 RON | 568.021 RON | 597.349 RON | 694.850 RON |
| Profit net | 3.642 RON | -4.959 RON | 5.822 RON | 3.931 RON | 6.958 RON | 39.926 RON | 45.051 RON | 53.592 RON | 57.463 RON | 39.826 RON | 79.196 RON | 42.803 RON |
Comparație cu 1093 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 194.704 RON |
| 121.735 RON |
| 58.262 RON |
| 18.480 RON |
| -978 RON |
| Total active | 37.306 RON | 31.677 RON | 43.328 RON | 42.871 RON | 50.324 RON | 93.820 RON | 136.656 RON | 195.549 RON | 186.679 RON | 203.801 RON | 267.074 RON | 298.113 RON | 495.245 RON | 395.380 RON | 87.065 RON | 70.544 RON | 59.783 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 1.904 RON | 702 RON | — | — | — | 3.000 RON | 1.500 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 37.306 RON | 31.677 RON | 43.328 RON | 40.967 RON | 49.622 RON | 93.820 RON | 136.656 RON | 195.549 RON | 183.679 RON | 202.301 RON | 267.074 RON | 298.113 RON | 495.245 RON | 395.380 RON | 87.065 RON | 70.544 RON | 59.783 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 27.437 RON | 22.478 RON | 28.301 RON | 32.232 RON | 39.189 RON | 79.115 RON | 124.166 RON | 177.758 RON | 175.221 RON | 192.546 RON | 251.742 RON | 294.545 RON | 461.748 RON | 383.483 RON | 82.145 RON | 42.626 RON | 41.648 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.869 RON | 9.199 RON | 15.027 RON | 10.639 RON | 11.135 RON | 14.705 RON | 12.490 RON | 17.791 RON | 11.458 RON | 11.255 RON | 15.332 RON | 3.568 RON | 33.497 RON | 11.897 RON | 4.920 RON | 27.918 RON | 18.135 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|