Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16709190
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
110.661 RON
Profit net
-40.602 RON
Capitaluri proprii
-200.476 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 201.455 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 81.464 RON | 67.831 RON | 75.310 RON | 63.360 RON | 45.009 RON | 99.765 RON | 102.258 RON | 147.605 RON | 128.942 RON | 173.455 RON | 147.915 RON | 151.968 RON | 189.474 RON | 226.799 RON | 198.426 RON | 166.106 RON | 110.661 RON |
| Profit net | -43.073 RON | -39.194 RON | -7.703 RON | -20.433 RON | -38.037 RON | -14.921 RON | -17.943 RON | 7.110 RON | -24.403 RON | 19.183 RON |
Comparație cu 312 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 997 RON |
| 25.341 RON |
| 27.130 RON |
| 25.140 RON |
| 7.437 RON |
| -74.488 RON |
| -40.602 RON |
| Total active | 21.252 RON | 30.524 RON | 17.308 RON | 16.576 RON | 28.321 RON | 16.984 RON | 10.640 RON | 16.678 RON | 14.097 RON | 11.923 RON | 17.530 RON | 13.927 RON | 7.812 RON | 5.861 RON | 18.631 RON | 40.191 RON | 10.257 RON |
|---|
| Active imobilizate | 8.627 RON | 10.327 RON | 6.383 RON | 5.501 RON | 3.334 RON | 1.104 RON | 354 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 12.625 RON | 20.197 RON | 10.925 RON | 11.075 RON | 24.987 RON | 15.880 RON | 10.286 RON | 16.678 RON | 14.097 RON | 11.923 RON | 17.530 RON | 13.927 RON | 7.812 RON | 5.861 RON | 18.631 RON | 40.191 RON | 10.257 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -35.139 RON | -74.333 RON | -82.037 RON | -102.470 RON | -140.507 RON | -155.428 RON | -173.371 RON | -166.261 RON | -190.664 RON | -171.481 RON | -170.484 RON | -145.143 RON | -118.013 RON | -92.873 RON | -85.436 RON | -159.924 RON | -200.476 RON |
|---|
| Datorii totale | 56.391 RON | 104.857 RON | 99.345 RON | 119.046 RON | 168.828 RON | 172.412 RON | 184.011 RON | 182.939 RON | 204.761 RON | 183.404 RON | 188.014 RON | 159.070 RON | 125.825 RON | 98.734 RON | 104.067 RON | 200.115 RON | 210.733 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 2 |
|---|