Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16719810
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
748.304 RON
Profit net
-11.009 RON
Capitaluri proprii
91.349 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 848.940 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 345.666 RON | 315.358 RON | 309.330 RON | 371.789 RON | 390.987 RON | 442.571 RON | 475.374 RON | 619.354 RON | 674.240 RON | 670.763 RON | 738.982 RON | 509.387 RON | 815.165 RON | 801.298 RON | 748.304 RON |
| Profit net | 48.381 RON | 12.791 RON | -18.236 RON | -18.814 RON | 4.912 RON | 18.116 RON | 11.798 RON | 69.864 RON | -11.175 RON | 51.829 RON | -16.762 RON | -24.364 RON | -11.118 RON | 25.451 RON | -11.009 RON |
Comparație cu 107 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2023.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 156.229 RON | 113.855 RON | 100.857 RON | 146.096 RON | 130.807 RON | 105.418 RON | 169.875 RON | 187.444 RON | 263.604 RON | 315.660 RON | 354.270 RON | 312.148 RON | 261.571 RON | 194.564 RON | 194.045 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.136 RON |
|---|
| Active circulante | 156.229 RON | 113.855 RON | 100.857 RON | 146.096 RON | 130.807 RON | 105.418 RON | 169.875 RON | 187.444 RON | 263.604 RON | 315.660 RON | 354.270 RON | 312.148 RON | 261.571 RON | 194.564 RON | 186.909 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.666 RON | 20.457 RON | 2.222 RON | -16.593 RON | -11.681 RON | 6.436 RON | 18.234 RON | 88.498 RON | 77.323 RON | 129.152 RON | 112.390 RON | 88.026 RON | 76.908 RON | 102.358 RON | 91.349 RON |
|---|
| Datorii totale | 148.563 RON | 93.398 RON | 98.635 RON | 162.689 RON | 142.488 RON | 98.982 RON | 151.641 RON | 98.946 RON | 186.281 RON | 186.508 RON | 241.880 RON | 224.122 RON | 184.663 RON | 92.206 RON | 102.696 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
|---|