Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 nov. 2016 și 22 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 139 atribuiri.
PUBLICATII IMPRIMATE CALENDARE ZIAR ONLINE
Servicii de promovare
Servicii de promovare
Servicii de promovare (Rev.2)
Servicii de publicitate OFENSIVA ECONOMICO-FINANCIARA, comuna Sag
Achizitie servicii de publicitate
Achizitie servicii de promovare
Servicii de publicitate materiale informative despre activitatea ORAȘULUI DETA, TIMIȘ
Servicii de promovare
Servicii de promovare
Servicii de promovare
SERVICII DE PROMOVARE IN PUBLICATIA OFENSIVA EXPOZITIONALA, COMUNA COSTEIU, JUDETUL TIMIS
Articol informational-promotional
Servicii de promovare
SERVICII PROMOVARE VOITEG
PUBLICATII IMPRIMATE AGENDE CALENDARE ZIAR ONLINE
Ziare, reviste specializate, periodice si reviste
Servicii de publicitate materiale informative despre activitatea ORAȘULUI DETA, TIMIȘ
Ziare, reviste specializate, periodice si reviste
Servicii de promovare
SERVICII DE PROMOVARE UATO RECAȘ IN PERIODICUL ,,OFENSIVA ECONOMICO-FINANCIARA"
Servicii de promovare, comuna Sag
Servicii de publicitate
Servicii de publicitate
Servicii de promovare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16756850
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MORARIU RODICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
189.574 RON
Profit net
17.397 RON
Capitaluri proprii
38.418 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 216.508 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 127.835 RON | 173.150 RON | 147.557 RON | 158.329 RON | 104.562 RON | 129.164 RON | 165.742 RON | 139.815 RON | 102.307 RON | 188.166 RON | 226.177 RON | 212.079 RON | 147.020 RON | 163.050 RON | 200.254 RON | 283.396 RON | 189.574 RON |
| Profit net | 1.296 RON | 31.783 RON | 12.953 RON | 15.814 RON | 3.427 RON | 11.745 RON | 65.592 RON | 30.370 RON | 4.246 RON | 78.780 RON | 84.596 RON | 55.654 RON |
Comparație cu 107 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 28.531 RON |
| 28.540 RON |
| 50.960 RON |
| 97.015 RON |
| 17.397 RON |
| Total active | 44.996 RON | 90.471 RON | 68.461 RON | 67.109 RON | 48.427 RON | 71.628 RON | 126.545 RON | 76.915 RON | 91.581 RON | 122.543 RON | 148.436 RON | 205.538 RON | 215.188 RON | 253.785 RON | 302.314 RON | 399.992 RON | 314.185 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.655 RON | 1.103 RON | 7.295 RON | 12.928 RON | 4.180 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 815 RON | 272 RON | 0 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 43.341 RON | 89.368 RON | 61.166 RON | 54.181 RON | 44.247 RON | 71.628 RON | 126.545 RON | 76.915 RON | 91.581 RON | 122.543 RON | 148.436 RON | 204.723 RON | 214.916 RON | 253.785 RON | 302.314 RON | 399.992 RON | 314.185 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.926 RON | 64.709 RON | 45.879 RON | 48.740 RON | 24.448 RON | 32.766 RON | 86.613 RON | 51.391 RON | 25.267 RON | 99.801 RON | 105.617 RON | 161.271 RON | 139.161 RON | 49.561 RON | 100.521 RON | 197.537 RON | 38.418 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.070 RON | 25.762 RON | 22.582 RON | 18.369 RON | 23.979 RON | 38.862 RON | 39.932 RON | 25.524 RON | 66.314 RON | 22.742 RON | 42.819 RON | 44.267 RON | 76.027 RON | 204.224 RON | 201.793 RON | 202.455 RON | 275.767 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|