Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16810259
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ARDELEAN FLORIN
Prin: ARDELEAN FLORIN
Prin: ARDELEAN FLORIN
Prin: ARDELEAN FLORIN
Prin: ARDELEAN FLORIN
Prin: ARDELEAN FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
695.693 RON
Profit net
404.088 RON
Capitaluri proprii
622.219 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 465.739 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.500 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | — | 67.964 RON | 293.522 RON | 262.556 RON | 695.693 RON |
| Profit net | 1.455 RON | 970 RON | 970 RON | 970 RON | 970 RON | 0 RON | -1.900 RON | 26.245 RON | 114.460 RON | 73.791 RON | 404.088 RON |
| Total active | 1.700 RON | 2.655 RON | 3.625 RON | 4.625 RON | 5.595 RON | 5.565 RON | 3.665 RON | 82.609 RON | 248.076 RON | 226.680 RON | 703.381 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 197 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 9.031 RON |
| 5.970 RON |
| 6.019 RON |
| 1.944 RON |
| Active circulante | 1.700 RON | 2.655 RON | 3.625 RON | 4.625 RON | 5.595 RON | 5.565 RON | 3.665 RON | 73.578 RON | 242.106 RON | 220.661 RON | 701.437 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.655 RON | 2.625 RON | 3.595 RON | 4.565 RON | 5.535 RON | 5.535 RON | 3.635 RON | 29.880 RON | 144.340 RON | 218.131 RON | 622.219 RON |
|---|
| Datorii totale | 45 RON | 30 RON | 30 RON | 60 RON | 60 RON | 30 RON | 30 RON | 52.729 RON | 103.736 RON | 8.549 RON | 81.162 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|