Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16811599
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
293.687 RON
Profit net
120.117 RON
Capitaluri proprii
120.358 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 278.740 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 131.698 RON | 57.881 RON | 81.431 RON | 76.928 RON | 73.217 RON | 45.784 RON | 20.462 RON | 41.553 RON | 21.329 RON | 88.025 RON | 146.185 RON | 178.496 RON | 270.687 RON | 310.678 RON | 268.990 RON | 242.762 RON | 293.687 RON |
| Profit net | 97.303 RON | 25.579 RON | 47.127 RON | 21.958 RON | 37.191 RON | 15.431 RON | 12.366 RON | 15.922 RON | 4.400 RON | 58.720 RON | 68.831 RON | 99.359 RON | 195.392 RON |
Comparație cu 47 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 228.392 RON |
| 56.626 RON |
| 93.882 RON |
| 120.117 RON |
| Total active | 135.148 RON | 80.484 RON | 84.970 RON | 62.721 RON | 75.924 RON | 52.228 RON | 63.536 RON | 17.061 RON | 4.774 RON | 61.476 RON | 73.913 RON | 104.884 RON | 199.544 RON | 236.673 RON | 63.730 RON | 141.597 RON | 134.527 RON |
|---|
| Active imobilizate | 76.706 RON | 77.950 RON | 73.604 RON | 2.025 RON | 1.233 RON | 881 RON | 626 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 25.000 RON | — |
|---|
| Active circulante | 58.442 RON | 2.534 RON | 11.366 RON | 60.696 RON | 74.691 RON | 51.347 RON | 62.910 RON | 17.061 RON | 4.774 RON | 61.476 RON | 73.913 RON | 104.884 RON | 199.544 RON | 236.673 RON | 63.730 RON | 116.597 RON | 134.527 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 97.585 RON | 25.864 RON | 47.491 RON | 22.448 RON | 37.683 RON | 15.925 RON | 28.291 RON | 16.163 RON | 4.641 RON | 58.961 RON | 69.072 RON | 99.600 RON | 195.633 RON | 228.633 RON | 56.959 RON | 94.841 RON | 120.358 RON |
|---|
| Datorii totale | 37.563 RON | 54.620 RON | 37.479 RON | 40.273 RON | 38.241 RON | 36.303 RON | 35.245 RON | 898 RON | 133 RON | 2.515 RON | 4.841 RON | 5.284 RON | 3.911 RON | 8.040 RON | 6.771 RON | 46.756 RON | 14.169 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | — | 1 | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|