Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16818252
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SIMA DANIEL STELIAN, SIMA GABRIELA
Prin: SIMA DANIEL STELIAN
Prin: SIMA GABRIELA
Prin: SIMA GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.294 RON
Profit net
9.739 RON
Capitaluri proprii
10.894 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.855 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 37.765 RON | 17.250 RON | 23.870 RON | 16.995 RON | 11.340 RON | 14.645 RON | 18.165 RON | 22.660 RON | 30.015 RON | 17.520 RON | 11.875 RON | -1.057 RON | 12.285 RON | 7.430 RON | 4.350 RON | 10.640 RON | 6.294 RON |
| Profit net | 17.904 RON | -83 RON | 8.441 RON | 797 RON | -13.338 RON | -6.202 RON | 1.874 RON | 6.465 RON | 12.661 RON | 6.179 RON | 3.139 RON | -1.598 RON |
Comparație cu 192 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.010 RON |
| 7.200 RON |
| 2.910 RON |
| 5.804 RON |
| 9.739 RON |
| Total active | 64.740 RON | 61.162 RON | 66.528 RON | 64.614 RON | 49.735 RON | 41.743 RON | 43.927 RON | 15.616 RON | 28.244 RON | 29.161 RON | 12.005 RON | 9.092 RON | 17.310 RON | 7.501 RON | 10.685 RON | 18.824 RON | 30.288 RON |
|---|
| Active imobilizate | 22.876 RON | 17.772 RON | 15.117 RON | 13.678 RON | 25.189 RON | 18.421 RON | 13.816 RON | 9.211 RON | 4.605 RON | — | — | — | — | — | — | 2.500 RON | 14.400 RON |
|---|
| Active circulante | 41.864 RON | 43.390 RON | 51.411 RON | 50.936 RON | 24.546 RON | 23.322 RON | 30.111 RON | 6.405 RON | 23.639 RON | 29.161 RON | 12.005 RON | 9.092 RON | 17.310 RON | 7.501 RON | 10.685 RON | 16.324 RON | 15.888 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 51.759 RON | 51.676 RON | 60.116 RON | 60.914 RON | 47.576 RON | 41.374 RON | 43.248 RON | 9.713 RON | 22.373 RON | 28.552 RON | 10.640 RON | 9.042 RON | 17.051 RON | 7.442 RON | 10.352 RON | 16.156 RON | 10.894 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.168 RON | 1.854 RON | 960 RON | 429 RON | 1.069 RON | 369 RON | 679 RON | 5.903 RON | 5.871 RON | 609 RON | 1.365 RON | 50 RON | 259 RON | 59 RON | 333 RON | 2.668 RON | 19.394 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
|---|