Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 iul. 2016 și 26 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 113 atribuiri.
jocuri de artificii
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR T1
JOCURI DE ARTIFICII
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR T1 cu ocazia - Festivalul Părădăicilor 2026, ediția a XVI-a
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR T1
Servicii pirotehnice eveniment
Organizare și executare jocuri de artificii la Festival de Rusalii
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2 - Anul Nou 2025-2026
JOCURI DE ARTIFICII PRAZNICUL DE PITA NOUA
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2 ziua satului Sederhat
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2
FOCURI DE ARTIFICII ORGANIZATE LA EVENIMENTUL ZILELE ORASULUI SANTANA 2025
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2 - Festivalului Părădăicilor 2025, ediția a XV-a
Jocuri de artificii
Organizare și executare jocuri de artificii la Festival de Rusalii
aCHIZITIE ARTIFICII
Achizitionare servicii pirotehnice ( foc de artificii)
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2
Achizitie spectacol cu focuri de artificii
JOCURI DE ARTIFICII DE EXTERIOR F2
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16884388
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LĂZĂRESCU LAURENŢIU
Prin: LĂZĂRESCU LAURENŢIU
Prin: LĂZĂRESCU LAURENŢIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
239.125 RON
Profit net
65.763 RON
Capitaluri proprii
168.433 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 258.011 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.948 RON | 46.723 RON | 64.164 RON | 111.609 RON | 70.958 RON | 109.513 RON | 196.877 RON | 130.546 RON | 164.046 RON | 147.284 RON | 236.229 RON | 48.009 RON | 90.251 RON | 192.241 RON | 284.385 RON | 293.292 RON | 239.125 RON |
| Profit net | -9.756 RON | -10.246 RON | -58.054 RON | 9.154 RON | 8.783 RON | -4.941 RON | -35.094 RON | -28.799 RON | -69.799 RON | -23.219 RON |
Comparație cu 1078 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.764 RON |
| 142.280 RON |
| 148.153 RON |
| 38.918 RON |
| 20.384 RON |
| 5.892 RON |
| 65.763 RON |
| Total active | 224.914 RON | 252.751 RON | 176.073 RON | 128.321 RON | 140.095 RON | 159.028 RON | 116.394 RON | 197.838 RON | 341.984 RON | 281.672 RON | 360.398 RON | 368.588 RON | 328.847 RON | 420.043 RON | 362.943 RON | 382.185 RON | 386.729 RON |
|---|
| Active imobilizate | 10.836 RON | 3.651 RON | -530 RON | -530 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 214.078 RON | 249.100 RON | 176.603 RON | 128.851 RON | 140.095 RON | 159.028 RON | 116.394 RON | 197.838 RON | 341.984 RON | 281.672 RON | 360.398 RON | 368.588 RON | 328.847 RON | 420.043 RON | 362.943 RON | 382.185 RON | 386.729 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -38.980 RON | -49.226 RON | -107.279 RON | -98.124 RON | -89.341 RON | -94.282 RON | -129.376 RON | -158.176 RON | -227.975 RON | -251.194 RON | -252.957 RON | -110.677 RON | 37.476 RON | 76.394 RON | 96.778 RON | 102.670 RON | 168.433 RON |
|---|
| Datorii totale | 263.894 RON | 301.977 RON | 283.352 RON | 226.445 RON | 229.436 RON | 253.310 RON | 245.770 RON | 356.014 RON | 569.959 RON | 532.866 RON | 613.355 RON | 479.265 RON | 291.371 RON | 343.649 RON | 266.165 RON | 279.515 RON | 218.415 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|