Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 iul. 2018 și 16 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
Servicii intretinere si reparatii 2 camere - Corp C
Servicii intretinere si reparatii 2 camere - Corp C
LUCRĂRI REAMENAJARE CĂI ACCES SISTEM DE IRIGAȚII, CAMERA POMPELOR, DENISIPAREA/ DECOLMATAREA PUȚULUI
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Reparatii la Caminul Cultural Margineni
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de reparatii curente la stalpi,placi,suprainaltare,imprejmuire din zona bloc locuinte (25ml)
Lucrari de reparatii curente la stalpi,placi,suprainaltare,imprejmuire din zona bloc locuinte
Lucrări de reparații la O.S. Tazlău, II - Lot nr. 1 Lucrări de igienizare clădire Sediu Ocol
Lucrări de reparații la O.S. Tazlău, II - Lot nr. 2 Lucrări de reparații curente Canton Silvic Hugiu
Lucrări de reparații la O.S. Tazlău, II - Lot nr. 3 Lucrări de reparații împrejmuire Pepiniera Vădurele
Lucrari de reparatii imprejmuire teren sport, Liceul de Arta Corp B
Lucrari de reparatii Sediu Ocolul Silvic Brateș
lot 4 - Lucrari de reparatii Imprejmuire Canton Teius
Lot 1 - Lucrari reparatii casa vanatoare Teis brates
lot 2 - Lucrari de reparatii imprejmuire Cabana Ardeluta
Lot 3 - Lucrari de reparatii Imprejmuire cabana Teius
Reparatii imprejmuire teren de sport
Reparatii acoperis cladire nr.4- Dt.1 J. Piatra Neamț - Anunț publicitar nr.3272377/16.06.20221
Reparatii finisje interioare
Reparatii acoperis Cladire Corp B NUMAR DE REFERINTA: 21
Reparatii finisje interioare Liceul Economic Alexandru Ioan Cuza
Reparatii acoperis pavilion 01 sediul Detasamentului 1Jandarmi Mobil Piatra Neamt
Inchirieri utilaje de terasament cu operator - Lot 15 Directia Silvica
Inchirieri utilaje de terasament cu operator - Lot 12 OS Garcina
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16918650
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
156.389 RON
Profit net
11.188 RON
Capitaluri proprii
344.361 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 441.376 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 334.277 RON | 236.052 RON | 198.606 RON | 56.636 RON | 96.713 RON | 178.871 RON | 19.202 RON | 102.030 RON | 107.962 RON | 52.278 RON | 439.257 RON | 147.613 RON | 432.330 RON | 407.958 RON | 814.969 RON | 569.755 RON | 156.389 RON |
| Profit net | 8.366 RON | 20.507 RON | 2.112 RON | 2.419 RON | 40.470 RON | 72.438 RON | -15.337 RON | 90.382 RON | 6.152 RON | -7.025 RON | 86.469 RON | 6.857 RON |
Comparație cu 576 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 62.208 RON |
| 29.522 RON |
| 177.569 RON |
| 55.604 RON |
| 11.188 RON |
| Total active | 272.265 RON | 402.232 RON | 410.105 RON | 339.606 RON | 344.567 RON | 427.690 RON | 388.491 RON | 479.202 RON | 476.202 RON | 473.910 RON | 629.854 RON | 562.057 RON | 592.544 RON | 521.469 RON | 325.492 RON | 414.126 RON | 404.571 RON |
|---|
| Active imobilizate | 27.238 RON | 18.659 RON | 5.196 RON | 1.666 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | 20.909 RON | 28.637 RON | 19.262 RON | 10.491 RON | 4.297 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 245.027 RON | 383.573 RON | 404.909 RON | 337.940 RON | 344.567 RON | 427.690 RON | 388.491 RON | 479.202 RON | 476.202 RON | 473.910 RON | 608.945 RON | 533.420 RON | 573.282 RON | 510.978 RON | 321.195 RON | 414.126 RON | 404.571 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 249.177 RON | 269.683 RON | 271.795 RON | 274.214 RON | 312.265 RON | 384.703 RON | 363.073 RON | 455.175 RON | 461.323 RON | 454.301 RON | 540.770 RON | 547.627 RON | 553.135 RON | 463.050 RON | 277.569 RON | 333.173 RON | 344.361 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.107 RON | 63.314 RON | 102.425 RON | 66.100 RON | 32.302 RON | 42.987 RON | 25.974 RON | 24.027 RON | 14.879 RON | 19.609 RON | 89.084 RON | 14.430 RON | 39.409 RON | 58.419 RON | 47.923 RON | 80.953 RON | 60.210 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 10 | 2 |
|---|