Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 1 feb. 2017 și 28 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 120 atribuiri.
Detector de temperatura cu gradient programabil Bentel FC460H
Mentenanță trimestrială sistem semnalizare incendiu dimensiune medie
Proiectare tehnică sistem de securitate
Detector de fum adresabil NB-358D-S
Înregistrator video tip DVR 8 canale
Mentenanță trimestrială sistem semnalizare incendiu dimensiune medie
Mentenanță sisteme de securitate
Mentenanță trimestrială sistem semnalizare incendiu dimensiune medie
Mentenanță sisteme de securitate video la 2 cladiri
Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Instalare sistem de alarmare la efracție și control acces
Mentenanță trimestrială sistem semnalizare incendiu dimensiune medie
Detector de fum adresabil FC 460P
Sursa UPS1200VA / 720V
DECLANSATOR MANUAL FC420CP-I
Proiectare sistem de securitate în conformitate cu analiza de risc
Servicii intocmire proiect tehnic pt instalatii de securitate
Mentenanță trimestrială sistem semnalizare incendiu dimensiune medie
Centrală semnalizare incendiu adresabilă FC501-L
Instalare servomotor deschidere poarta
MENTENANȚĂ SI INTERV. LA SISTEMLE DE SECURITATE LA CELE 2 CLADIRI DIN PATRIM. CENTRULUI CULTURAL
Acumulatori 12V / 18Ah
Detector de fum adresabil FC 460P
Mentenanță si interventii la sist.de securitate la cele 2 cladiri din patrim. Centrului Cultura Buco
Mentenanță sistem semnalizare incendiu dimensiune medie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16976996
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-01.
Cifră de afaceri
551.967 RON
Profit net
153.875 RON
Capitaluri proprii
166.047 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 567.730 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.123 RON | 35.400 RON | 38.556 RON | 69.381 RON | 137.241 RON | 90.985 RON | 81.850 RON | 143.942 RON | 184.084 RON | 179.820 RON | 182.369 RON | 248.693 RON | 292.601 RON | 298.182 RON | 647.652 RON | 762.259 RON | 551.967 RON |
| Profit net | 40.687 RON | 14.409 RON | 5.233 RON | 9.129 RON | 51.180 RON | -14.432 RON | 3.396 RON | -13.635 RON | 41.350 RON | 20.046 RON | 37.662 RON | 93.891 RON |
Comparație cu 52 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 78.074 RON |
| 68.601 RON |
| 239.812 RON |
| 341.387 RON |
| 153.875 RON |
| Total active | 55.338 RON | 66.498 RON | 70.353 RON | 66.447 RON | 115.792 RON | 90.072 RON | 68.313 RON | 38.538 RON | 72.364 RON | 65.381 RON | 50.631 RON | 108.883 RON | 99.427 RON | 122.189 RON | 276.507 RON | 443.091 RON | 358.396 RON |
|---|
| Active imobilizate | 15 RON | 50.062 RON | 36.712 RON | 23.362 RON | 10.012 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 154.467 RON | 112.206 RON |
|---|
| Active circulante | 55.323 RON | 16.436 RON | 33.641 RON | 43.085 RON | 105.780 RON | 90.072 RON | 68.313 RON | 38.538 RON | 72.364 RON | 65.381 RON | 50.631 RON | 108.883 RON | 99.427 RON | 122.189 RON | 276.507 RON | 288.624 RON | 246.190 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 44.975 RON | 59.384 RON | 64.617 RON | 48.745 RON | 99.925 RON | 85.493 RON | 63.889 RON | 30.254 RON | 67.331 RON | 59.662 RON | 45.034 RON | 101.263 RON | 85.446 RON | 75.973 RON | 247.184 RON | 348.759 RON | 166.047 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.363 RON | 7.114 RON | 5.736 RON | 17.702 RON | 15.867 RON | 4.579 RON | 4.424 RON | 8.284 RON | 5.033 RON | 5.719 RON | 5.597 RON | 7.620 RON | 13.981 RON | 46.216 RON | 29.323 RON | 94.332 RON | 192.349 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|