Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16984697
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-29.
Cifră de afaceri
3.378.705 RON
Profit net
1.161.443 RON
Capitaluri proprii
2.448.990 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.460.316 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.093.382 RON | 1.978.168 RON | 2.685.755 RON | 2.957.261 RON | 3.058.859 RON | 3.378.705 RON |
| Profit net | -18.535 RON | -29.356 RON | -69 RON | -717 RON | 641 RON | -113.622 RON | -3.422 RON | -2.170 RON | -137.697 RON | -1.601 RON | 18.748 RON |
Comparație cu 250 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.256 RON |
| 235.341 RON |
| 331.254 RON |
| 278.501 RON |
| 349.476 RON |
| 1.161.443 RON |
| Total active | 278.596 RON | 271.421 RON | 272.065 RON | 273.339 RON | 274.624 RON | 161.643 RON | 158.852 RON | 156.698 RON | 20.890 RON | 20.808 RON | 7.832 RON | 1.134.171 RON | 926.218 RON | 1.009.137 RON | 1.228.245 RON | 1.786.552 RON | 3.142.597 RON |
|---|
| Active imobilizate | 14.057 RON | — | — | — | — | — | — | 135.758 RON | — | — | — | 22.436 RON | 13.612 RON | 114.490 RON | 106.730 RON | 206.556 RON | 185.368 RON |
|---|
| Active circulante | 264.539 RON | 271.421 RON | 272.065 RON | 273.339 RON | 274.624 RON | 161.643 RON | 158.852 RON | 20.940 RON | 20.890 RON | 20.808 RON | 7.832 RON | 1.111.735 RON | 912.606 RON | 894.647 RON | 1.121.515 RON | 1.579.996 RON | 2.957.229 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 270.425 RON | 241.070 RON | 241.001 RON | 240.284 RON | 240.924 RON | 130.300 RON | 126.879 RON | 124.709 RON | -12.989 RON | -14.590 RON | 4.159 RON | 58.415 RON | 293.756 RON | 625.010 RON | 903.511 RON | 1.287.547 RON | 2.448.990 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.089 RON | 30.351 RON | 31.064 RON | 33.055 RON | 33.700 RON | 31.343 RON | 31.973 RON | 31.989 RON | 33.879 RON | 35.398 RON | 3.673 RON | 1.076.269 RON | 634.770 RON | 386.581 RON | 318.090 RON | 502.281 RON | 808.432 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 |
|---|