Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17014744
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
59.141 RON
Profit net
33.227 RON
Capitaluri proprii
-31.078 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.918 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 56.959 RON | 59.433 RON | 62.170 RON | 43.790 RON | 26.518 RON | 41.249 RON | 41.343 RON | 34.853 RON | 24.673 RON | 18.328 RON | 22.861 RON | 9.363 RON | 10.081 RON | 132 RON | 18.003 RON | 0 RON | 59.141 RON |
| Profit net | 1.089 RON | -4.712 RON | 2.038 RON | 4.011 RON | -5.997 RON | 1.912 RON | 6.612 RON | 249 RON | 632 RON | 643 RON | 4.124 RON | -2.327 RON |
Comparație cu 122 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10 RON |
| -56.396 RON |
| 5.111 RON |
| -14.369 RON |
| 33.227 RON |
| Total active | 25.321 RON | 35.339 RON | 47.150 RON | 57.936 RON | 53.169 RON | 54.922 RON | 61.184 RON | 74.858 RON | 87.344 RON | 98.024 RON | 116.901 RON | 125.561 RON | 121.772 RON | 49.690 RON | 63.018 RON | 70.146 RON | 120.511 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 25.321 RON | 35.339 RON | 47.150 RON | 57.936 RON | 53.169 RON | 54.922 RON | 61.184 RON | 74.858 RON | 87.344 RON | 98.024 RON | 116.901 RON | 125.561 RON | 121.772 RON | 49.690 RON | 63.018 RON | 70.146 RON | 120.511 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.970 RON | -7.682 RON | -5.645 RON | -1.634 RON | -10.301 RON | -6.035 RON | 577 RON | 624 RON | 1.168 RON | 907 RON | 5.031 RON | 1.340 RON | 1.350 RON | -55.047 RON | -49.936 RON | -64.305 RON | -31.078 RON |
|---|
| Datorii totale | 34.979 RON | 49.709 RON | 59.483 RON | 59.570 RON | 70.158 RON | 67.645 RON | 67.295 RON | 80.922 RON | 93.072 RON | 104.013 RON | 118.766 RON | 131.117 RON | 127.318 RON | 111.633 RON | 119.850 RON | 141.347 RON | 158.485 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|