Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 8 ian. 2016 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 3.104 atribuiri.
Pachet consumabile
Tonere compatibile Spital Viseu de Sus
Consumabile compatibile Spital Viseu de Sus
Pachet consumabile -NR 10788/04.06.-IT
Pix cu gel albastru-nr 6954/03.04-dir.ing.
Cartus compatibil NON Can CRG70H chip inclus-nr 10666/03.06.2026-CPU
Cartus compatibil NON H CE270A black
Tonere compatibile Spital Orasenesc Viseu de Sus
Pachet consumabile cartuse-nr 9007/07.05.2026-IT
Pachet cartuse -nr 8347/29.04.2026-SEC
Multifunctional laser A4 mono fax Brother MFC-L2802DW
Pachet consumabile tonere cartuse
Cartus compatibil NON Can CRG70H chip inclus-NR 8540/04.05-CPU
KIT TASTATURA CU MAUSE-NR 8231/28.04.-MI
ACHIZITIE CARTUSE/TONERE PENTRU IMPRIMANTE
Cartuse toner Spital Viseu de Sus
Cartus original Amida 1300T-NR 7896/22.04-DFC
Cartus compatibil NON Bro TN423 black-NR 7725/20.04-MCSS
Cartus original Samsung MLT D116L-nr 7629/17.04.2026-AMB
Pachet SP Mun Caracal-NR 6949/03.04-IT
Pachet consumabile- NR 6949/03.04-IT
DVD-R VERBATIM 4.7GB, 120min, viteza 16x, 100 buc, -NR 7474/15.04-RAD
PLICURI HARTIE CD SET 100 BUC
Stick 64GB Adata-nr 5648/18.03.2026-arhiva
Cartus compatibil NON Bro TN423 black cyan yell magenta-nr 3932/23.03.2026-ssm
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17060830
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-03.
Cifră de afaceri
915.482 RON
Profit net
11.474 RON
Capitaluri proprii
207.514 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 869.263 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 79.815 RON | 181.515 RON | 289.662 RON | 1.038.867 RON | 1.548.793 RON | 590.416 RON | 121.972 RON | 986.161 RON | 938.800 RON | 624.250 RON | 672.730 RON | 1.025.378 RON | 682.131 RON | 645.953 RON | 567.823 RON | 684.512 RON | 915.482 RON |
| Profit net | -5.888 RON | 30.628 RON | 33.552 RON | 4.738 RON | 32.947 RON | 17.069 RON | -70.809 RON | 90 RON | 260 RON | 6.394 RON | 15.204 RON | 19.392 RON |
Comparație cu 1195 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.094 RON |
| 33.047 RON |
| -23.787 RON |
| -34.774 RON |
| 11.474 RON |
| Total active | 39.686 RON | 30.213 RON | 120.510 RON | 538.296 RON | 817.456 RON | 624.753 RON | 867.015 RON | 724.242 RON | 730.907 RON | 613.979 RON | 711.472 RON | 787.409 RON | 876.082 RON | 954.808 RON | 1.043.791 RON | 1.226.682 RON | 892.147 RON |
|---|
| Active imobilizate | 96 RON | -927 RON | — | 15.982 RON | 55.278 RON | 36.234 RON | 13.450 RON | 1.035 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 39.590 RON | 31.140 RON | 120.510 RON | 522.314 RON | 762.178 RON | 588.519 RON | 853.565 RON | 723.207 RON | 730.907 RON | 613.979 RON | 711.472 RON | 787.409 RON | 876.082 RON | 954.808 RON | 1.043.791 RON | 1.226.682 RON | 892.147 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -615 RON | 30.213 RON | 63.765 RON | 68.504 RON | 104.810 RON | 121.879 RON | 230.070 RON | 230.160 RON | 230.431 RON | 236.835 RON | 251.991 RON | 271.383 RON | 265.162 RON | 268.691 RON | 230.813 RON | 196.039 RON | 207.514 RON |
|---|
| Datorii totale | 40.301 RON | 0 RON | 60.245 RON | 473.292 RON | 716.146 RON | 506.279 RON | 640.445 RON | 497.582 RON | 503.976 RON | 380.644 RON | 465.289 RON | 521.526 RON | 624.720 RON | 686.117 RON | 812.978 RON | 1.030.643 RON | 684.633 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|