Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 oct. 2016 și 3 aug. 2020.
Lucrari de constructii de centre de expozitie (Rev.2)
Amenajare Parc Recreere Balta Nisipeanu ; Sat Sarata; Comuna Calarasi
Executie lucrare"Infiintare spalatorie sociala prin Comp.Asist.Soc. din cadrul Primariei Com.Sadova"
Executie lucrare
LUCRARI DE DRENAJ PENTRU COMBATEREA FENOMENULUI DE BALTIRE
REPARATII LA INVELITOARE SI REFACERE SISTEM PLUVIAL ACOPERIS
ACHIZITIE LUCRARI OBIECTIV AMENAJARE GRUPURI SANITARE SCOALA PROFESIONALA DANETI
,,LUCRARI DE REPARATII CORP TOALETE, COM. CALARASI, JUD. DOLJ'; Nota de comanda suplimentara
Panou de afisare
,,LUCRARI DE REPARATII CORP TOALETE, COM. CALARASI, JUD. DOLJ''
Lucrari de desfacere sarpante si invelitori si executia altora noi,inclusiv sistemul pluvial
REPARATIE ACOPERIS SCOALA BRABETI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17084480
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: insolvență
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COJAN LEONTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
390.776 RON
Profit net
237.632 RON
Capitaluri proprii
266.386 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 290.427 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.499 RON | — | 20.000 RON | 51.936 RON | 170.000 RON | 533.352 RON | 431.872 RON | 235.370 RON | 185.793 RON | 29.404 RON | 88.059 RON | 153.185 RON | 390.776 RON |
| Profit net | 2.791 RON | -2.675 RON | 1.596 RON | 12.760 RON | 102.589 RON | 7.128 RON | -134.617 RON | 37.556 RON | 1.484 RON | 287 RON | -13.533 RON | -192 RON | 237.632 RON |
| Total active | 16.699 RON | 2.449 RON | 4.891 RON | 17.102 RON |
Comparație cu 119 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2022.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 118.160 RON |
| 125.917 RON |
| 32.621 RON |
| 66.330 RON |
| 140.840 RON |
| 133.199 RON |
| 309.794 RON |
| 432.509 RON |
| 470.799 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.745 RON | 15.628 RON | 14.512 RON | 13.396 RON | 11.163 RON |
|---|
| Active circulante | 16.699 RON | 2.449 RON | 4.891 RON | 17.102 RON | 118.160 RON | 125.917 RON | 32.621 RON | 66.330 RON | 124.095 RON | 117.571 RON | 295.282 RON | 419.113 RON | 459.636 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.991 RON | 316 RON | 1.911 RON | 14.671 RON | 117.260 RON | 124.388 RON | -10.229 RON | 27.327 RON | 30.295 RON | 29.098 RON | 21.950 RON | 21.726 RON | 266.386 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.708 RON | 2.133 RON | 2.980 RON | 2.431 RON | 900 RON | 1.529 RON | 42.850 RON | 39.003 RON | 110.545 RON | 104.101 RON | 287.844 RON | 410.783 RON | 204.413 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|