Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1715593
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TĂMAŞ FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
35.814 RON
Profit net
-8.318 RON
Capitaluri proprii
-300.567 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 49.539 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 60.608 RON | 44.488 RON | 20.950 RON | 14.674 RON | 13.091 RON | 21.538 RON | 40.279 RON | 33.847 RON | 19.341 RON | 46.339 RON | 38.892 RON | 162.960 RON | 13.285 RON | 22.105 RON | 31.780 RON | 58.482 RON | 35.814 RON |
| Profit net | -68.264 RON | -28.165 RON | -10.173 RON | -8.587 RON | -19.566 RON | -21.222 RON | -24.581 RON | -47.935 RON | -46.850 RON | -17.623 RON |
Comparație cu 98 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -4.875 RON |
| 61.144 RON |
| -20.979 RON |
| -10.946 RON |
| -13.654 RON |
| 80 RON |
| -8.318 RON |
| Total active | 116.484 RON | 10.421 RON | 25.806 RON | 40.770 RON | 7.824 RON | 13.369 RON | 55.926 RON | 67.743 RON | 79.195 RON | 83.930 RON | 176.556 RON | 271.901 RON | 41.900 RON | 71.370 RON | 66.613 RON | 91.415 RON | 80.280 RON |
|---|
| Active imobilizate | 17.144 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 798 RON | 1.309 RON | 13.570 RON | 13.570 RON | 12.570 RON | 0 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 99.340 RON | 10.421 RON | 25.806 RON | 40.770 RON | 7.824 RON | 13.369 RON | 55.926 RON | 67.743 RON | 79.195 RON | 83.132 RON | 175.247 RON | 258.331 RON | 28.330 RON | 58.800 RON | 66.613 RON | 91.415 RON | 80.280 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -78.316 RON | -106.481 RON | -116.654 RON | -125.241 RON | -144.808 RON | -166.030 RON | -190.611 RON | -238.546 RON | -285.396 RON | -303.019 RON | -307.894 RON | -246.750 RON | -267.729 RON | -278.675 RON | -292.329 RON | -292.249 RON | -300.567 RON |
|---|
| Datorii totale | 194.800 RON | 116.902 RON | 142.460 RON | 166.011 RON | 152.632 RON | 179.399 RON | 246.537 RON | 306.289 RON | 364.591 RON | 386.949 RON | 484.450 RON | 518.651 RON | 309.629 RON | 350.045 RON | 358.942 RON | 383.664 RON | 380.847 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|---|