Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17207125
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
301.623 RON
Profit net
-43.386 RON
Capitaluri proprii
-85.062 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 325.911 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 117.524 RON | 112.902 RON | 117.922 RON | 147.218 RON | 114.807 RON | 135.235 RON | 134.179 RON | 198.830 RON | 218.943 RON | 237.880 RON | 197.510 RON | 274.354 RON | 297.764 RON | 419.016 RON | 199.219 RON | 241.105 RON | 301.623 RON |
| Profit net | -12.057 RON | -13.033 RON | -23.044 RON | 989 RON | -12.923 RON | 4.532 RON | -16.558 RON | 3.527 RON | -10.118 RON | 25.940 RON |
Comparație cu 387 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.602 RON |
| 1.320 RON |
| 1.372 RON |
| 60.757 RON |
| -44.968 RON |
| -57.705 RON |
| -43.386 RON |
| Total active | 42.512 RON | 15.209 RON | 5.871 RON | 19.767 RON | 5.641 RON | 13.639 RON | 8.352 RON | 9.853 RON | 15.331 RON | 20.225 RON | 36.705 RON | 25.703 RON | 29.410 RON | 78.706 RON | 53.149 RON | 25.998 RON | 17.133 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 42.512 RON | 15.209 RON | 5.871 RON | 19.767 RON | 5.641 RON | 13.639 RON | 8.352 RON | 9.853 RON | 15.331 RON | 20.225 RON | 36.705 RON | 25.703 RON | 29.410 RON | 78.706 RON | 53.149 RON | 25.998 RON | 17.133 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.581 RON | -10.452 RON | -33.496 RON | -32.507 RON | -45.430 RON | -40.898 RON | -57.456 RON | -53.929 RON | -64.047 RON | -38.107 RON | -35.505 RON | 1.560 RON | 2.932 RON | 60.997 RON | 16.029 RON | -41.676 RON | -85.062 RON |
|---|
| Datorii totale | 39.931 RON | 25.661 RON | 39.367 RON | 52.274 RON | 51.071 RON | 54.537 RON | 65.808 RON | 63.782 RON | 79.378 RON | 58.332 RON | 72.210 RON | 24.143 RON | 26.478 RON | 17.709 RON | 37.120 RON | 67.674 RON | 102.195 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|