Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17225482
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OPRIŢĂ VASILE
Prin: OPRIŢĂ VASILE
Prin: OPRIŢĂ VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
97.462 RON
Profit net
-24.808 RON
Capitaluri proprii
-22.894 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 98.072 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 63.420 RON | 42.061 RON | 72.169 RON | 84.677 RON | 81.105 RON | 98.152 RON | 103.926 RON | 90.351 RON | 82.771 RON | 79.011 RON | 73.124 RON | 61.804 RON | 89.787 RON | 106.203 RON | 99.074 RON | 84.064 RON | 97.462 RON |
| Profit net | -9.726 RON | -4.222 RON | 13.498 RON | 10.980 RON | -3.783 RON | -4.480 RON | 4.694 RON | 576 RON | -7.527 RON | 3.173 RON | 7.234 RON |
Comparație cu 223 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.340 RON |
| 21.690 RON |
| 30.302 RON |
| 17.875 RON |
| -16.200 RON |
| -24.808 RON |
| Total active | 2.424 RON | 2.082 RON | 4.291 RON | 14.059 RON | 10.732 RON | 39.571 RON | 27.139 RON | 15.447 RON | 4.221 RON | 4.826 RON | 32.612 RON | 40.723 RON | 50.427 RON | 80.319 RON | 30.505 RON | 10.170 RON | 10.482 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 37.844 RON | 25.229 RON | 13.666 RON | 1.051 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.285 RON | 9.188 RON | 10.254 RON |
|---|
| Active circulante | 2.424 RON | 2.082 RON | 4.291 RON | 14.059 RON | 10.732 RON | 1.727 RON | 1.910 RON | 1.781 RON | 3.170 RON | 4.826 RON | 32.612 RON | 40.723 RON | 50.427 RON | 80.319 RON | 19.220 RON | 982 RON | 228 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.154 RON | -19.376 RON | -5.878 RON | 5.102 RON | 1.319 RON | -3.162 RON | 2.926 RON | 3.503 RON | -4.351 RON | -1.178 RON | 6.043 RON | 15.383 RON | 37.193 RON | 67.495 RON | 18.115 RON | 1.915 RON | -22.894 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.578 RON | 21.458 RON | 10.169 RON | 8.957 RON | 9.413 RON | 42.733 RON | 24.213 RON | 11.944 RON | 8.572 RON | 6.004 RON | 26.569 RON | 25.340 RON | 13.234 RON | 12.824 RON | 12.390 RON | 8.255 RON | 33.376 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|