Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17227289
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
144.369 RON
Profit net
5.119 RON
Capitaluri proprii
-196.993 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 88.030 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 62.582 RON | 15.166 RON | 20.935 RON | 27.674 RON | 35.280 RON | 36.447 RON | 57.401 RON | 50.062 RON | 34.477 RON | 21.936 RON | 29.275 RON | 24.914 RON | 27.912 RON | 54.464 RON | 75.094 RON | 125.945 RON | 144.369 RON |
| Profit net | -17.078 RON | -29.566 RON | -15.208 RON | -15.403 RON | 12.997 RON | 8.917 RON | 9.157 RON | -15.751 RON | -24.601 RON | -22.578 RON |
Comparație cu 937 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -17.229 RON |
| -21.243 RON |
| -21.139 RON |
| -15.854 RON |
| -14.647 RON |
| 2.410 RON |
| 5.119 RON |
| Total active | 58.177 RON | 42.467 RON | 32.222 RON | 15.819 RON | 14.825 RON | 4.221 RON | 3.750 RON | 3.166 RON | 2.634 RON | 1.923 RON | 764 RON | 783 RON | 2.567 RON | 3.596 RON | 16.565 RON | 14.441 RON | 11.962 RON |
|---|
| Active imobilizate | 55.806 RON | 41.406 RON | 28.206 RON | 12.821 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.371 RON | 1.061 RON | 4.016 RON | 2.998 RON | 14.825 RON | 4.221 RON | 3.750 RON | 3.166 RON | 2.634 RON | 1.923 RON | 764 RON | 783 RON | 2.567 RON | 3.596 RON | 16.565 RON | 14.441 RON | 11.962 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -22.337 RON | -51.903 RON | -67.111 RON | -82.514 RON | -69.517 RON | -60.600 RON | -51.442 RON | -67.193 RON | -91.794 RON | -114.372 RON | -131.601 RON | -152.845 RON | -173.984 RON | -189.838 RON | -204.485 RON | -202.075 RON | -196.993 RON |
|---|
| Datorii totale | 87.146 RON | 97.566 RON | 100.010 RON | 98.333 RON | 84.342 RON | 64.821 RON | 55.192 RON | 70.359 RON | 94.428 RON | 116.295 RON | 132.365 RON | 153.628 RON | 176.551 RON | 193.434 RON | 221.050 RON | 216.516 RON | 208.955 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|