Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17288405
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-29.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-39.725 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.579.537 RON | 1.030.863 RON | 674.411 RON | 706.441 RON | 464.641 RON | 483.544 RON | 416.327 RON | 406.691 RON | 549.024 RON | 543.385 RON | 600.371 RON | 399.100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 435.237 RON | 341.631 RON | 144.963 RON | 191.273 RON | 15.202 RON | -21.524 RON | 1.604 RON | -19.856 RON | 26.860 RON | -1.637 RON | 73.525 RON | -331 RON |
Comparație cu 1167 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -123.160 RON |
| -118.908 RON |
| -143.076 RON |
| -34.649 RON |
| 0 RON |
| Total active | 1.105.021 RON | 1.299.149 RON | 1.419.523 RON | 1.669.760 RON | 1.602.847 RON | 1.690.393 RON | 1.689.016 RON | 490.192 RON | 417.123 RON | 467.983 RON | 458.767 RON | 417.326 RON | 294.790 RON | 175.178 RON | 33.014 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 1.105.021 RON | 1.299.149 RON | 1.419.523 RON | 1.669.760 RON | 1.602.847 RON | 1.690.393 RON | 1.689.016 RON | 490.192 RON | 417.123 RON | 467.983 RON | 458.767 RON | 417.326 RON | 294.790 RON | 175.178 RON | 33.014 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 561.898 RON | 903.529 RON | 1.048.492 RON | 1.239.765 RON | 1.254.967 RON | 1.233.443 RON | 1.110.786 RON | -37.376 RON | -8.541 RON | -10.178 RON | 63.347 RON | 63.016 RON | -60.144 RON | -179.052 RON | -322.128 RON | -39.725 RON | -39.725 RON |
|---|
| Datorii totale | 543.123 RON | 395.620 RON | 371.031 RON | 429.995 RON | 347.880 RON | 456.950 RON | 578.230 RON | 527.568 RON | 425.664 RON | 478.161 RON | 395.420 RON | 354.310 RON | 354.934 RON | 354.230 RON | 355.142 RON | 39.725 RON | 39.725 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|