Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 iul. 2020 și 27 apr. 2026.
Achizitie Servicii de prevenire, protectie asis. tehnica privind securitatea si sanatatea in munca
Autorizare anuala a electricienilor din punct de vedere al securitatii si sanatatii in munca
Achizitie Servicii prevenire, protectie asistenta tehnica privind securitatea si sanatatea munca
Achizitie Servicii prevenire, protectie asistenta tehnica privind securitatea si sanatatea in munca
Achizitie Servicii prevenire, protectie asistenta tehnica privind securitatea si sanatatea in munca
Autorizare anuala a electricienilor din punct de vedere al securitatii si sanatatii in munca
Achizitie Servicii prevenire, protectie asistenta tehnica privind securitatea si sanatatea in munca
Achizitie Servicii de prevenire, protectie asistenta teh. privind securitatea si sanatatea in munca
Achizitie Servicii de prevenire si protectie conform HG 1425/2006
Achizitie Servicii de asistenta tehnica privind securitatea si sanatatea in munca
Achizitie Servicii de prevenire si protectie conform HG 1425/2006
Achizitie Servicii de prevenire si protectie conform HG 1425/2006
Achizitie Servicii de prevenire si protectie conform HG 1425/2006
Achizitie Servicii de prevenire si protectie conform HG 1425/2006
Achizitie Servicii de prevenire si protectie conform HG 1425/2006
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17429210
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
198.381 RON
Profit net
116.853 RON
Capitaluri proprii
130.675 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 175.899 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.740 RON | 41.700 RON | 44.600 RON | 91.971 RON | 80.163 RON | 79.282 RON | 82.516 RON | 91.422 RON | 82.940 RON | 83.080 RON | 78.922 RON | 96.503 RON | 130.978 RON | 140.427 RON | 172.494 RON | 163.396 RON | 198.381 RON |
| Profit net | -10.060 RON | 2.473 RON | 435 RON | 48.609 RON | 41.760 RON | 45.034 RON | 45.138 RON | 58.918 RON | 43.072 RON | 39.188 RON | 35.172 RON | 57.578 RON |
Comparație cu 111 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 101.542 RON |
| 100.805 RON |
| 99.289 RON |
| 94.399 RON |
| 116.853 RON |
| Total active | 34.654 RON | 38.999 RON | 26.727 RON | 68.037 RON | 80.614 RON | 63.813 RON | 65.184 RON | 74.565 RON | 61.278 RON | 57.005 RON | 52.301 RON | 78.192 RON | 123.176 RON | 122.044 RON | 124.498 RON | 119.225 RON | 144.946 RON |
|---|
| Active imobilizate | 10.380 RON | 9.163 RON | 5.750 RON | 725 RON | 0 RON | 0 RON | — | 14.433 RON | 10.825 RON | 7.217 RON | 3.608 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 24.274 RON | 29.836 RON | 20.977 RON | 67.312 RON | 80.614 RON | 63.813 RON | 65.184 RON | 60.132 RON | 50.453 RON | 49.788 RON | 48.693 RON | 78.192 RON | 123.176 RON | 122.044 RON | 124.498 RON | 119.225 RON | 144.946 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.941 RON | 35.414 RON | 23.849 RON | 62.458 RON | 74.219 RON | 58.807 RON | 58.911 RON | 72.691 RON | 56.845 RON | 52.961 RON | 48.945 RON | 71.351 RON | 115.315 RON | 114.578 RON | 113.062 RON | 108.172 RON | 130.675 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.713 RON | 3.585 RON | 2.878 RON | 5.579 RON | 6.395 RON | 5.006 RON | 6.273 RON | 1.874 RON | 4.433 RON | 4.044 RON | 3.356 RON | 6.841 RON | 7.861 RON | 7.466 RON | 11.436 RON | 11.053 RON | 14.271 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
|---|