Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 dec. 2016 și 29 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 171 atribuiri.
jaluzele zi,noapte
REPARATII TAMPLARIE PVC
JALUZELE VERTICALE
JALUZELE VERTICALE
REPARATII JALUZELE VERTICALE
ROLETE SIMPLE REFLEXIV
ROLETE ZI-NOAPTE
FERESTRE DIN PVC ALB CU GEAM TERMOPAN
Jaluzele verticale
FERESTRE PVC ALB 4 CAMERE CU GEAM TERMOPAN FLOAT + LOW-E
ROLETE ZI-NOAPTE,GEAM TERMOPAN
USI SI FERESTRE DIN PVC ALB CU GEAM TERMOPAN
Plase tantari simple
jaluzele
jaluzele
jaluzele verticale
ROLETE ZI-NOAPTE
GEAM TERMOPAN
JALUZELE VERTICALE
JALUZELE VERTICALE
JALUZELE VERTICALE
JALUZELE VERTICALE
Achizitionare 8 plase mari de tantari pentru ferestre, 2 mici pentru toaleta,schimbarea usii de la i
Achizitionare alte materiale de stricta necesitate(centru de permanenta)
JALUZELE VERTICALE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17447799
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
87.642 RON
Profit net
-83.123 RON
Capitaluri proprii
-241.337 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 126.260 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 106.989 RON | 91.178 RON | 127.343 RON | 148.881 RON | 181.099 RON | 141.042 RON | 117.467 RON | 161.048 RON | 205.975 RON | 143.060 RON | 148.599 RON | 152.175 RON | 138.939 RON | 132.659 RON | 69.708 RON | 133.572 RON | 87.642 RON |
| Profit net | 6.179 RON | 5.042 RON | -9.113 RON | 18.237 RON | 4.520 RON | 14.328 RON | 5.075 RON | -29.405 RON | -31.995 RON | -51.280 RON | -44.151 RON |
Comparație cu 377 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -34.091 RON |
| -15.341 RON |
| 10.085 RON |
| -27.682 RON |
| -21.870 RON |
| -83.123 RON |
| Total active | 78.756 RON | 74.068 RON | 87.280 RON | 134.919 RON | 161.702 RON | 152.856 RON | 159.276 RON | 202.622 RON | 170.400 RON | 120.128 RON | 117.073 RON | 111.341 RON | 88.618 RON | 138.951 RON | 137.545 RON | 105.956 RON | 87.538 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.733 RON | 5.733 RON | 4.733 RON | 1.733 RON | — | — | — | 6.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 69.023 RON | 68.335 RON | 82.547 RON | 133.186 RON | 161.702 RON | 152.856 RON | 159.276 RON | 196.122 RON | 170.400 RON | 120.128 RON | 117.073 RON | 111.341 RON | 88.618 RON | 138.951 RON | 137.545 RON | 105.956 RON | 87.538 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 49.427 RON | 54.469 RON | 45.356 RON | 63.593 RON | 68.113 RON | 82.441 RON | 87.516 RON | 58.111 RON | 26.116 RON | -25.164 RON | -69.315 RON | -103.406 RON | -118.746 RON | -108.662 RON | -136.344 RON | -158.214 RON | -241.337 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.329 RON | 19.599 RON | 41.924 RON | 71.326 RON | 93.589 RON | 70.415 RON | 71.760 RON | 144.511 RON | 144.284 RON | 145.292 RON | 186.388 RON | 214.747 RON | 207.364 RON | 247.613 RON | 273.889 RON | 264.170 RON | 328.875 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|