Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 aug. 2016 și 26 aug. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 32 atribuiri.
Lucrari de montare, raschetare, slefuire si lacuit parchet
Reparatie birou inspectori specialitate la Casa de Cultura Radauti
LUCRARI DE REPARATII INVELITOARE
Lucrari de reparatii interioare si exterioare
reparatii hol intrare scena
Lucrari de igienizare pereti si dusumea
Reparații vestiare artiști și hol scenă la CASA DE CULTURA RADAUTI
Lucrari camera vestiare, materiale de curatenie si intretinere la CASA DE CULTURA
Lucrari de reparatie camera vestiare Casa de cultura Radauti
Lucrari reparatii camera repetitii CASA DE CULTURA
reparatie dusumea scena
Servicii de curatenie si igienizare la Colegiul Tehnic Radauti
Servicii de curatenie si igienizare la Colegiul Tehnic Radauti
Lucrari de reparatii curente la sediul Judecatoriei Radauti
Lucrări de reparaţii curente la Colegiul Tehnic Rădăuţi
Prestari Servicii de intretinere teren de sport la Cegiul Tehnic Radauti
Lucrări de ”Construire Rampă pentru persoane cu dizabilităţî” la Colegiul Tehnic Rădăuţi
Lucrări de reparaţii curente spatii publice(licee, scoli, primarii, spitale)
Servicii de curatenie si igienizare la Colegiul Tehnic Radauti
Lucrări de reparaţii curente birouri si toalete in incinta Colegiului Tehnic Radauti
Lucrari de reabilitare streasina din beton si elemente de fatada la Colegiul Tehnic Radauti
Achizitie lucrari pentru amenajare interioara si exterioara foisor cu piatra rustica
Executie gauri de aerisire
Lucrari de reparatii curente în incintele Colegiului Tehnic Radauti conform anuntului nr. MC0008798
Servicii de curatenie si igienizare Colegiul Tehnic Radauti - sali de clasa,holu si grupuri sanitare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17483589
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
208.008 RON
Profit net
-35.914 RON
Capitaluri proprii
71.801 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 312.085 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.721 RON | 93.574 RON | 66.022 RON | 82.375 RON | 180.546 RON | 191.621 RON | 432.294 RON | 324.986 RON | 336.688 RON | 205.179 RON | 177.105 RON | 202.060 RON | 237.683 RON | 253.343 RON | 284.978 RON | 302.260 RON | 208.008 RON |
| Profit net | 5.321 RON | 21.949 RON | 13.483 RON | 10.897 RON | 94.506 RON | -7.197 RON | 95.904 RON | 62.846 RON | 27.964 RON | 1.259 RON | 1.601 RON | 3.271 RON |
Comparație cu 782 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 451 RON |
| 68.021 RON |
| 17.555 RON |
| 51.463 RON |
| -35.914 RON |
| Total active | 36.036 RON | 57.669 RON | 70.109 RON | 84.012 RON | 178.251 RON | 176.213 RON | 239.042 RON | 106.715 RON | 160.177 RON | 81.159 RON | 33.890 RON | 64.825 RON | 45.539 RON | 86.932 RON | 84.264 RON | 147.072 RON | 92.909 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 59.400 RON | 59.400 RON | 59.400 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 36.036 RON | 57.669 RON | 70.109 RON | 84.012 RON | 118.851 RON | 116.813 RON | 179.642 RON | 106.715 RON | 160.177 RON | 81.159 RON | 33.890 RON | 64.825 RON | 45.539 RON | 86.932 RON | 84.264 RON | 147.072 RON | 92.909 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 31.211 RON | 53.160 RON | 66.637 RON | 77.534 RON | 172.040 RON | 164.843 RON | 260.747 RON | 63.046 RON | 28.164 RON | 1.460 RON | 3.060 RON | 6.332 RON | 6.783 RON | 74.804 RON | 72.920 RON | 124.382 RON | 71.801 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.825 RON | 4.509 RON | 3.472 RON | 6.478 RON | 6.211 RON | 11.370 RON | 35.695 RON | 43.669 RON | 132.013 RON | 79.699 RON | 30.830 RON | 58.493 RON | 38.756 RON | 12.128 RON | 11.344 RON | 22.690 RON | 21.108 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 7 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 4 |
|---|