Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 aug. 2016 și 15 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 40 atribuiri.
MENTENANTA SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO SI ALARMA LA EFRACTIE
MENTENANTA SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO SI ALARMA LA EFRACTIE
MENTENANTA SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO SI ALARMA LA EFRACTIE
MENTENANTA SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO SI ALARMA LA EFRACTIE
MENTENANTA SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO SI ALARMA LA EFRACTIE
Instalare de dispozitive de securitate
Reparatie sistem video
mentenanta sistem supraveghere video si sistem antiefractie sediu nou
Mentenanta sistem supraveghere video si alarmare la efractie
Servicii mentenanta sisteme supraveghere video si alarmare
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Servicii de reparare si intretinere.
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video.
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video.
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Servicii de instalare Sistem de Control Acces
Servicii de instalare Sistem de Control Acces
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17506429
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
367.710 RON
Profit net
6.696 RON
Capitaluri proprii
26.097 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 362.411 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 29.727 RON | 49.482 RON | 210.852 RON | 162.612 RON | 106.540 RON | 281.704 RON | 153.848 RON | 196.729 RON | 144.369 RON | 210.365 RON | 207.795 RON | 223.457 RON | 278.263 RON | 305.017 RON | 322.974 RON | 349.952 RON | 367.710 RON |
| Profit net | 5.350 RON | 6.530 RON | 44.821 RON | 1.400 RON | 12.443 RON | 35.896 RON | 2.518 RON | 7.141 RON | 946 RON | 1.532 RON | 923 RON | -9.771 RON |
Comparație cu 74 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.852 RON |
| 28.056 RON |
| 23.690 RON |
| -123.682 RON |
| 6.696 RON |
| Total active | 7.408 RON | 17.436 RON | 70.343 RON | 103.406 RON | 137.302 RON | 180.034 RON | 190.059 RON | 233.150 RON | 240.284 RON | 294.599 RON | 313.790 RON | 347.924 RON | 325.651 RON | 332.339 RON | 339.710 RON | 39.681 RON | 74.103 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 13.016 RON | 9.297 RON | 8.855 RON | 3.498 RON | — | — | — | — | — | — | — | 9.583 RON |
|---|
| Active circulante | 7.408 RON | 17.436 RON | 70.343 RON | 103.406 RON | 137.302 RON | 167.018 RON | 180.762 RON | 224.295 RON | 236.786 RON | 294.599 RON | 313.790 RON | 347.924 RON | 325.651 RON | 332.339 RON | 339.710 RON | 39.681 RON | 64.520 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.809 RON | 8.339 RON | 53.160 RON | 54.560 RON | 67.003 RON | 102.899 RON | 105.418 RON | 112.559 RON | 113.505 RON | 115.037 RON | 115.960 RON | 106.189 RON | 91.337 RON | 119.393 RON | 143.083 RON | 19.401 RON | 26.097 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.599 RON | 5.597 RON | 13.683 RON | 45.346 RON | 70.299 RON | 77.135 RON | 84.641 RON | 120.591 RON | 133.810 RON | 179.562 RON | 197.830 RON | 241.735 RON | 234.314 RON | 212.946 RON | 196.627 RON | 20.280 RON | 48.006 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|