Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 feb. 2017 și 25 sept. 2018.
SERVICII VIDANJARE
CPV: 90460000-9 - Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice
Servicii de golire a fosei septice de la Primaria Oinacu
servici vidanjare
Achizitie directa servicii vidanjare fosa septica
SERVICII VIDANJARE
vidanjare fosa septica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17576351
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
103.455 RON
Profit net
-1.669 RON
Capitaluri proprii
16.993 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 135.528 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 101.237 RON | 124.566 RON | 90.165 RON | 111.711 RON | 127.069 RON | 133.077 RON | 125.514 RON | 149.266 RON | 133.268 RON | 123.848 RON | 139.375 RON | 180.412 RON | 169.492 RON | 102.374 RON | 100.887 RON | 103.455 RON |
| Profit net | 12.677 RON | 583 RON | -5.988 RON | -59.372 RON | -13.200 RON | 627 RON | -4.867 RON | 15.673 RON | -221 RON | 8.428 RON | 629 RON | 4.038 RON | 1.808 RON |
Comparație cu 259 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 37), pentru anul 2024.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -4.103 RON |
| -6.734 RON |
| -1.669 RON |
| Total active | 137.605 RON | 131.949 RON | 127.474 RON | 93.196 RON | 90.762 RON | 80.517 RON | 63.066 RON | 60.261 RON | 46.800 RON | 54.723 RON | 35.048 RON | 72.012 RON | 42.613 RON | 34.073 RON | 31.588 RON | 35.961 RON |
|---|
| Active circulante | 137.605 RON | 131.949 RON | 127.474 RON | 93.196 RON | 90.762 RON | 80.517 RON | 63.066 RON | 60.261 RON | 46.800 RON | 54.723 RON | 35.048 RON | 72.012 RON | 42.613 RON | 34.073 RON | 31.588 RON | 35.961 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 81.362 RON | 81.945 RON | 75.956 RON | 16.584 RON | 3.383 RON | 4.011 RON | -856 RON | 14.816 RON | 14.595 RON | 23.024 RON | 23.652 RON | 27.690 RON | 29.499 RON | 25.396 RON | 18.662 RON | 16.993 RON |
|---|
| Datorii totale | 56.243 RON | 50.004 RON | 51.518 RON | 76.612 RON | 87.379 RON | 76.506 RON | 63.922 RON | 45.445 RON | 32.205 RON | 31.699 RON | 11.396 RON | 44.322 RON | 13.114 RON | 8.677 RON | 12.926 RON | 18.968 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|