Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 mar. 2020 și 17 dec. 2025.
Servicii de supraveghere a lucrarilor de constructii - dirigentare
Servicii de consultanta civile - Membru in comisia de receptie finala
Servicii de supraveghere a lucrarilor de constructii pentru proiect PNRR, Componenta C10
Servicii de asistenta tehnica
Servicii de asistenta tehnica ( dirigentare de santier )
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17696960
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
70.600 RON
Profit net
41.295 RON
Capitaluri proprii
55.592 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 73.526 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 800 RON | 0 RON | 2.400 RON | 3.025 RON | 4.300 RON | 4.550 RON | 8.800 RON | 7.152 RON | 26.927 RON | 60.283 RON | 63.095 RON | 83.716 RON | 50.382 RON | 70.600 RON |
| Profit net | -2.210 RON | -857 RON | 0 RON | 800 RON | 0 RON | 2.328 RON | 2.934 RON | 3.192 RON | 4.352 RON | 8.392 RON | 6.890 RON | 12.769 RON | 58.085 RON |
Comparație cu 248 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 57.377 RON |
| 56.997 RON |
| 31.037 RON |
| 41.295 RON |
| Total active | 2.693 RON | 2.018 RON | 2.018 RON | 2.716 RON | 2.716 RON | 5.116 RON | 6.661 RON | 7.108 RON | 11.462 RON | 19.912 RON | 26.620 RON | 39.607 RON | 98.140 RON | 125.400 RON | 22.969 RON | 42.374 RON | 62.772 RON |
|---|
| Active circulante | 2.693 RON | 2.018 RON | 2.018 RON | 2.716 RON | 2.716 RON | 5.116 RON | 6.661 RON | 7.108 RON | 11.462 RON | 19.912 RON | 26.620 RON | 39.607 RON | 98.140 RON | 125.400 RON | 22.969 RON | 42.374 RON | 62.772 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.773 RON | 580 RON | 580 RON | 1.380 RON | 1.380 RON | 3.708 RON | 3.708 RON | 6.900 RON | 11.252 RON | 19.644 RON | 26.533 RON | 39.302 RON | 97.387 RON | 124.765 RON | 6.761 RON | 37.798 RON | 55.592 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.466 RON | 1.438 RON | 1.438 RON | 1.336 RON | 1.336 RON | 1.408 RON | 2.953 RON | 208 RON | 210 RON | 268 RON | 87 RON | 305 RON | 753 RON | 635 RON | 16.208 RON | 4.576 RON | 7.180 RON |
|---|