Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17715026
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-07.
Cifră de afaceri
146.000 RON
Profit net
114.413 RON
Capitaluri proprii
116.803 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 931.201 RON | 716.345 RON | 855.986 RON | 1.212.760 RON | 1.007.825 RON | 96.398 RON | 43.092 RON | 32.018 RON | 92.700 RON | — | — | 74.899 RON | 91.095 RON | 101.245 RON | 136.050 RON | 146.975 RON | 146.000 RON |
| Profit net | 148.756 RON | 97.373 RON | 70.610 RON | -42.035 RON | -80.011 RON | -188.137 RON | 3.425 RON | -5.402 RON | 68.536 RON | -19.304 RON | -12.630 RON |
Comparație cu 371 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 72.595 RON |
| 77.056 RON |
| 96.694 RON |
| 111.614 RON |
| 123.441 RON |
| 114.413 RON |
| Total active | 415.249 RON | 493.367 RON | 448.901 RON | 351.549 RON | 209.096 RON | 25.586 RON | 11.244 RON | 7.212 RON | 87.935 RON | 57.750 RON | 8.019 RON | 77.668 RON | 76.272 RON | 175.181 RON | 191.439 RON | 134.964 RON | 122.531 RON |
|---|
| Active imobilizate | 150.725 RON | 94.211 RON | 352.339 RON | 211.752 RON | 132.223 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.667 RON | 1.867 RON |
|---|
| Active circulante | 264.524 RON | 399.156 RON | 96.562 RON | 139.797 RON | 76.873 RON | 25.586 RON | 11.244 RON | 7.212 RON | 87.935 RON | 57.750 RON | 8.019 RON | 77.668 RON | 76.272 RON | 175.181 RON | 191.439 RON | 132.297 RON | 120.664 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 149.832 RON | 247.205 RON | 317.815 RON | 275.780 RON | 195.769 RON | 7.632 RON | 11.057 RON | 5.655 RON | 70.926 RON | 46.359 RON | -3.087 RON | 69.482 RON | 68.644 RON | 165.338 RON | 176.191 RON | 125.831 RON | 116.803 RON |
|---|
| Datorii totale | 265.417 RON | 246.614 RON | 132.168 RON | 76.091 RON | 14.251 RON | 19.693 RON | 931 RON | 1.557 RON | 17.009 RON | 11.391 RON | 11.106 RON | 8.186 RON | 7.628 RON | 9.843 RON | 15.248 RON | 9.133 RON | 5.728 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|