Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 nov. 2016 și 8 iun. 2026.
Lucrari de amenajare si reparatii ale Scolii Gimnaziale nr. 3
Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Montaj centrala electrica
Lucrari de renovare
Imprejmuirea Scolii Gimnaziale nr.3 si amenajarea trotuarelor
Lucrari reparatii la gardul imprejmuitor al postului de politie Sita Buzaului
Reabilitarea instalatiilor termice aferente scolii generale Nicolae Russu
Lucrari de amenajare exterioare
lucrari de intretinere, verificare inst termice
Lucrari de instalati termice
Lucrari de amenajare si dotare a birourilor
45232460-4 Lucrari sanitare (Rev.2)
45262500-6 Lucrari de zidarie si de zidire (Rev.2
45321000-3 Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Executia lucrarilor de constructii aferente obiectivului de investitie ,, Consolidare si reabilitare Scoala Gimnaziala nr. 3 in comuna Sita Buzaului, judetul Covasna
Achizitie lucrari de constructii pentru Gradinita cu program normal 2 grupe, localitatea Bobocea,
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Reparatii centrala termica primaria Sita Buzaului
Reparatii la acoperisul grajdului comunal situat in comuna Sita Buzaului
Repararea unui pod din beton armat in locul denumit toponimic Ciumernic
ADAPOST PENTRU CAINI COMUNITARI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17735546
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MITROFAN IULIAN
Prin: MITROFAN IULIAN
Prin: MITROFAN IULIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
889.667 RON
Profit net
-243.678 RON
Capitaluri proprii
8.699 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.074.782 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.003 RON | 39.868 RON | 92.887 RON | 183.446 RON | 646.327 RON | 462.230 RON | 332.148 RON | 117.600 RON | 175.271 RON | 442.389 RON | 1.445.531 RON | 1.038.203 RON | 521.004 RON | 498.019 RON | 330.537 RON | 1.653.645 RON | 889.667 RON |
| Profit net | -44.999 RON | 14.716 RON | 32.044 RON | 83.785 RON | 186.534 RON | -13.744 RON | 4.760 RON | -81.626 RON | 7.062 RON | 1.828 RON | 590.747 RON |
Comparație cu 216 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 131.256 RON |
| 1.067 RON |
| 5.211 RON |
| 840 RON |
| 180.494 RON |
| -243.678 RON |
| Total active | 2.853 RON | 13.974 RON | 46.294 RON | 132.000 RON | 330.401 RON | 337.179 RON | 363.004 RON | 180.804 RON | 155.495 RON | 224.685 RON | 913.018 RON | 942.781 RON | 752.864 RON | 336.868 RON | 474.189 RON | 991.389 RON | 590.050 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 13.175 RON | 10.077 RON | 6.978 RON | 3.880 RON | 784 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 2.100 RON | 1.092 RON | 84 RON | 0 RON | 57.656 RON |
|---|
| Active circulante | 2.853 RON | 799 RON | 36.217 RON | 125.022 RON | 326.521 RON | 336.395 RON | 363.004 RON | 180.804 RON | 155.495 RON | 224.685 RON | 913.018 RON | 942.781 RON | 750.764 RON | 335.776 RON | 474.105 RON | 991.389 RON | 532.394 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.392 RON | -12.676 RON | 19.369 RON | 103.153 RON | 289.687 RON | 275.943 RON | 280.703 RON | 26.287 RON | 33.351 RON | 35.179 RON | 625.925 RON | 757.181 RON | 616.143 RON | 290.850 RON | 291.690 RON | 363.488 RON | 8.699 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.245 RON | 26.650 RON | 26.925 RON | 28.847 RON | 40.714 RON | 61.236 RON | 82.301 RON | 154.517 RON | 122.144 RON | 189.506 RON | 287.093 RON | 185.600 RON | 136.721 RON | 46.018 RON | 182.499 RON | 627.901 RON | 581.351 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 2 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 8 | 4 | 4 | 5 | 5 |
|---|