Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 ian. 2019 și 29 ian. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 38 atribuiri.
Servicii profesionale de curatenie pentru birouri
Servicii de curatenie si igienizare birouri - SEDII OCPI NEAMT
Servicii profesionale de curatenie pentru birouri
Servicii de curatenie si igienizare birouri
SERVICII CURATENTIE PENTRU OCPI NEAMT, BCPI PIATRA NEAMT, BCPI ROMAN, BCPI BICAZ
Servicii de curatenie si igienizare pentru OCPI Neamt, BCPI Piatra Neamt, BCPI Roman, BCPI Bicaz
Servicii profesionale de curatenie pentru birouri
Servicii de curatenie si igienizare OCPI Neamt
SERVICII DE CURATENTIE SEDII OCPI NEAMT
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii de curatenie si igienizare - luna aprilie
Servicii profesionale de curatenie pentru Institutii
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii profesionale de curatenie pentru Institutii
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii profesionale de curatenie pentru Institutii
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii profesionale de curatenie pentru Institutii
Servicii profesionale de curatenie pentru Institutii
Servicii de curatenie si igienizare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17761626
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
181.614 RON
Profit net
49.225 RON
Capitaluri proprii
50.425 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 147.158 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 249.828 RON | 241.336 RON | 241.411 RON | 218.063 RON | 169.358 RON | 143.971 RON | 75.601 RON | 130.728 RON | 141.433 RON | 50.488 RON | 219.617 RON | 236.145 RON | 138.055 RON | 115.898 RON | 147.006 RON | 250.647 RON | 181.614 RON |
| Profit net | 48.832 RON | 17.004 RON | 11.832 RON | 14.518 RON | 299 RON | 6.725 RON | 336 RON | 54.692 RON | 36.782 RON | 4.272 RON | 92.107 RON | 128.054 RON | 81.238 RON |
Comparație cu 74 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 25.781 RON |
| 51.272 RON |
| 54.006 RON |
| 49.225 RON |
| Total active | 81.812 RON | 50.471 RON | 55.692 RON | 31.588 RON | 34.675 RON | 26.378 RON | 27.570 RON | 68.658 RON | 50.522 RON | 42.054 RON | 102.329 RON | 138.152 RON | 84.756 RON | 31.622 RON | 64.199 RON | 68.085 RON | 57.818 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.353 RON | 1.569 RON | 784 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 79.459 RON | 48.902 RON | 54.908 RON | 31.588 RON | 34.675 RON | 26.378 RON | 27.570 RON | 68.658 RON | 50.522 RON | 42.054 RON | 102.329 RON | 138.152 RON | 84.756 RON | 31.622 RON | 64.199 RON | 68.085 RON | 57.818 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 65.430 RON | 18.034 RON | 12.862 RON | 15.547 RON | 15.846 RON | 7.754 RON | 8.090 RON | 55.692 RON | 37.782 RON | 42.054 RON | 93.107 RON | 129.254 RON | 82.892 RON | 27.673 RON | 53.245 RON | 56.251 RON | 50.425 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.382 RON | 32.437 RON | 42.830 RON | 16.041 RON | 18.829 RON | 18.624 RON | 19.480 RON | 12.966 RON | 12.740 RON | 0 RON | 9.222 RON | 8.898 RON | 1.864 RON | 3.949 RON | 10.954 RON | 11.834 RON | 7.393 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 11 | 12 | 13 | 9 | 7 | 6 | 4 | 5 | 4 | 1 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
|---|