Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17920802
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FABIAN RAMONA LĂCRIMIOARA
Prin: FABIAN RAMONA LĂCRIMIOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
626.852 RON
Profit net
19.254 RON
Capitaluri proprii
221.803 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 613.581 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.305 RON | 5.802 RON | 0 RON | 0 RON | 276.530 RON | 241.845 RON | 247.506 RON | 417.576 RON | — | 58.250 RON | 4.050 RON | 431.643 RON | 590.226 RON | 228.737 RON | 291.529 RON | 952.733 RON | 626.852 RON |
| Profit net | 7.837 RON | 537 RON | 0 RON | -197 RON | 211.842 RON | 152.777 RON | 169.473 RON | 390.709 RON | 5.700 RON | 4.895 RON | 1.527 RON | 65.387 RON | 100.481 RON |
Comparație cu 482 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 58.512 RON |
| 60.800 RON |
| 82.708 RON |
| 19.254 RON |
| Total active | 17.704 RON | 17.046 RON | 17.046 RON | 16.944 RON | 262.014 RON | 401.586 RON | 607.603 RON | 503.122 RON | 470.648 RON | 108.003 RON | 7.122 RON | 297.862 RON | 502.657 RON | 405.247 RON | 404.575 RON | 430.749 RON | 463.387 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 206.607 RON | 260.588 RON | 253.956 RON | 247.324 RON | 215.763 RON |
|---|
| Active circulante | 17.704 RON | 17.046 RON | 17.046 RON | 16.944 RON | 262.014 RON | 401.586 RON | 607.603 RON | 503.122 RON | 470.648 RON | 108.003 RON | 7.122 RON | 297.862 RON | 296.050 RON | 144.659 RON | 150.619 RON | 183.425 RON | 247.624 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.319 RON | 16.856 RON | 16.856 RON | 16.659 RON | 228.501 RON | 381.278 RON | 550.750 RON | 390.959 RON | 396.659 RON | 33.635 RON | 4.662 RON | 70.048 RON | 170.529 RON | 59.041 RON | 119.841 RON | 202.548 RON | 221.803 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.385 RON | 190 RON | 190 RON | 285 RON | 33.513 RON | 20.308 RON | 56.853 RON | 112.163 RON | 73.989 RON | 74.368 RON | 2.460 RON | 227.814 RON | 332.128 RON | 346.206 RON | 284.734 RON | 228.201 RON | 241.584 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 4 | 2 |
|---|