Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17994265
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
276.240 RON
Profit net
1.584 RON
Capitaluri proprii
2.064 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 222.091 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 40.778 RON | — | 10.620 RON | 19.584 RON | 0 RON | 20.470 RON | 31.994 RON | 34.613 RON | 31.245 RON | 18.970 RON | 33.900 RON | 0 RON | 4.312 RON | 226.366 RON | 320.147 RON | 240.512 RON | 276.240 RON |
| Profit net | 6.904 RON | 846 RON | 2 RON | 2 RON | 0 RON | 439 RON | 4.639 RON | 507 RON | 2.007 RON | 519 RON | 677 RON | 0 RON | 3.755 RON | 3.018 RON |
Comparație cu 1005 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.691 RON |
| 2.749 RON |
| 1.584 RON |
| Total active | 13.279 RON | 10.034 RON | 7.495 RON | 17.609 RON | 7.779 RON | 6.181 RON | 11.411 RON | 23.026 RON | 80.871 RON | 1.385.054 RON | 1.573.977 RON | 1.453.310 RON | 1.248.154 RON | 1.267.526 RON | 1.228.373 RON | 1.209.127 RON | 1.190.146 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 52.906 RON | 261.668 RON | 772.835 RON | 1.030.462 RON | 1.004.592 RON | 978.723 RON | 952.854 RON | 927.034 RON |
|---|
| Active circulante | 13.279 RON | 10.034 RON | 7.495 RON | 17.609 RON | 7.779 RON | 6.181 RON | 11.411 RON | 23.026 RON | 80.871 RON | 1.332.148 RON | 1.312.309 RON | 680.475 RON | 217.692 RON | 262.934 RON | 249.650 RON | 256.273 RON | 263.112 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.456 RON | 4.302 RON | 4.303 RON | 4.304 RON | 4.304 RON | 4.743 RON | 9.383 RON | 9.890 RON | 11.897 RON | 12.416 RON | 46.291 RON | 46.291 RON | 50.046 RON | 53.065 RON | 24.384 RON | 3.043 RON | 2.064 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.823 RON | 5.732 RON | 5.602 RON | 13.305 RON | 9.470 RON | 3.307 RON | 3.897 RON | 19.857 RON | 75.695 RON | 44.612 RON | 238.102 RON | 172.574 RON | 32.428 RON | 4.860 RON | 18.101 RON | 46.066 RON | 69.133 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 1 | — | 0 | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|