Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 oct. 2017 și 17 apr. 2019.
Cutie 305x215x190 mm
Cutie 430x300x65mm
Cutie 305x215x60mm
Cutie 305x215x60mm
Cutie 304x234x230 mm
Cutie A4 si Cutie Tabac
Cutie 451x235x115mm
Cutie 425x90x40mm
Cutie 430x300x65 mm
Cutie 425x90x40 mm
Cutie 451x235x115mm
Cutie 305x215x190 mm
Cutie 304x234x230 mm
Cutie 305x215x190mm
Cutie 345x245x190 mm
Cutie 305x215x60 mm
Cutie 460x315x140mm
Cutie 470 x 315 x 150 mm
Cutie 304x234x230 mm
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18188587
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SĂRAC VASILE SILVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
232.171.057 RON
Profit net
1.948.273 RON
Capitaluri proprii
82.798.940 RON
Număr mediu salariați
309
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 240.563.726 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.293.478 RON | 17.869.796 RON | 21.073.174 RON | 34.150.791 RON | 50.010.322 RON | 59.094.295 RON | 68.296.238 RON | 85.690.570 RON | 88.496.988 RON | 98.486.054 RON | 117.031.002 RON | 126.381.937 RON | 175.809.505 RON | 220.836.448 RON | 207.811.238 RON | 215.562.186 RON | 232.171.057 RON |
| Profit net | -2.226.035 RON | 260.949 RON | 336.215 RON | -4.292.936 RON | -4.816.516 RON | -11.347.457 RON | -6.293.403 RON | -1.959.995 RON | -3.945.840 RON |
Comparație cu 22 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 17), pentru anul 2025.
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -5.445.762 RON |
| 4.834.338 RON |
| 14.782.785 RON |
| 8.461.400 RON |
| 9.469.156 RON |
| 11.913.807 RON |
| 2.985.050 RON |
| 1.948.273 RON |
| Total active | 13.901.145 RON | 21.008.660 RON | 21.718.359 RON | 28.647.577 RON | 82.264.256 RON | 86.126.729 RON | 85.442.504 RON | 83.561.547 RON | 84.409.700 RON | 90.361.416 RON | 117.782.080 RON | 135.502.444 RON | 152.951.065 RON | 160.178.350 RON | 198.932.416 RON | 227.173.755 RON | 240.966.694 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.971.701 RON | 15.287.857 RON | 14.696.275 RON | 14.115.513 RON | 57.472.839 RON | 62.246.515 RON | 59.079.532 RON | 55.556.183 RON | 53.221.798 RON | 59.333.001 RON | 77.984.548 RON | 90.542.816 RON | 83.325.822 RON | 79.280.473 RON | 123.821.914 RON | 155.420.621 RON | 162.933.289 RON |
|---|
| Active circulante | 3.929.444 RON | 5.720.803 RON | 7.022.084 RON | 14.532.064 RON | 24.791.417 RON | 23.880.214 RON | 26.362.972 RON | 28.005.364 RON | 31.187.902 RON | 31.028.415 RON | 39.797.532 RON | 44.959.628 RON | 69.625.243 RON | 80.897.877 RON | 75.110.502 RON | 71.753.134 RON | 78.033.405 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.223.998 RON | 6.484.947 RON | 6.718.559 RON | 16.058.223 RON | 46.405.759 RON | 35.049.131 RON | 28.755.728 RON | 26.795.733 RON | 22.849.893 RON | 17.404.131 RON | 33.238.469 RON | 48.021.255 RON | 56.482.654 RON | 65.951.811 RON | 77.865.618 RON | 80.850.667 RON | 82.798.940 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.715.339 RON | 14.506.407 RON | 15.008.275 RON | 12.622.991 RON | 35.896.181 RON | 50.902.557 RON | 56.456.273 RON | 56.294.030 RON | 61.130.949 RON | 72.586.344 RON | 83.966.155 RON | 86.831.338 RON | 95.786.938 RON | 93.260.008 RON | 120.309.117 RON | 140.061.331 RON | 137.844.673 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 160 | 137 | 206 | 274 | 300 | 369 | 348 | 365 | 295 | 264 | 274 | 288 | 293 | 285 | 299 | 314 | 309 |
|---|