Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18285733
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
7.921.092 RON
Profit net
-122.722 RON
Capitaluri proprii
-119.430 RON
Număr mediu salariați
78
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.040.553 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 111.315 RON | 110.072 RON | 110.546 RON | 116.359 RON | 114.151 RON | 115.140 RON | 118.182 RON | 118.003 RON | 119.977 RON | 122.332 RON | 124.608 RON | 127.052 RON | 1.170.103 RON | 1.032.673 RON | 5.806.487 RON | 8.020.191 RON | 7.921.092 RON |
| Profit net | -9.441 RON | 9.062 RON | 13.340 RON | 1.793 RON | 15.749 RON | 4.468 RON | 21.405 RON | 13.863 RON | 8.709 RON | 9.746 RON | 7.572 RON | -8.913 RON |
Comparație cu 24178 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 391.886 RON |
| 80.742 RON |
| 289.030 RON |
| 488.176 RON |
| -122.722 RON |
| Total active | 218 RON | 4.675 RON | 20.579 RON | 12.081 RON | 28.699 RON | 15.531 RON | 32.353 RON | 25.555 RON | 21.975 RON | 22.637 RON | 29.998 RON | 12.420 RON | 478.910 RON | 235.553 RON | 1.178.176 RON | 1.318.345 RON | 904.111 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 2.293 RON | 717 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 49.490 RON | 37.118 RON | 367.057 RON | 287.126 RON | 308.789 RON |
|---|
| Active circulante | 218 RON | 4.675 RON | 18.286 RON | 11.364 RON | 28.699 RON | 15.531 RON | 32.353 RON | 25.555 RON | 21.975 RON | 22.637 RON | 29.998 RON | 12.420 RON | 429.420 RON | 198.435 RON | 811.119 RON | 1.031.219 RON | 595.322 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.150 RON | -88 RON | 13.252 RON | 5.045 RON | 19.001 RON | 7.720 RON | 24.657 RON | 17.115 RON | 11.961 RON | 12.998 RON | 10.824 RON | -5.661 RON | 386.225 RON | 84.034 RON | 292.322 RON | 491.468 RON | -119.430 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.368 RON | 4.763 RON | 7.327 RON | 7.036 RON | 9.698 RON | 7.811 RON | 7.696 RON | 8.440 RON | 10.014 RON | 9.639 RON | 19.174 RON | 18.081 RON | 92.685 RON | 151.519 RON | 885.854 RON | 826.877 RON | 1.023.541 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 13 | 14 | 72 | 85 | 78 |
|---|