Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 13 ian. 2016 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.977 atribuiri.
LIQUITECH LICHID SPALAT PARBRIZ vara (ambalat la 5 litri)
Anvelopa directie 385/55 R22.5 - Infinity KTS300 - 160 K
Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Pachet anvelope auto
Achizitie piese de schimb auto
Pachet piese auto UM 02216 conf. ADV1532849
Pachet anvelope allseason STP TIMISOARA
Anvelope vară
212
Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Furnizare anvelope
Pneuri pentru autovehicule” - cf. ADV1529996 / 19.05.2026
Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Anvelopa tractiune 295/80 R22.5 - Golden Crown AD153 - 152/149 L
Anvelopa iarna 215/65 R16 - Sailun Iceblazzer Alpin - 98 H
Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Piese schimb autovehicule Dacia Logan, Vw Transporter si Vw Crafter
Anvelopa directie 295/80 R22.5 CONTINENTAL HS3 -154/149M
Anvelopă auto: - Dimensiune:185/65 R15 - Sezon: Vară
PACHET ANVELOPE
Pachet anvelope vara U.M.02248 conf.ADV1528389
Servicii montaj anvelope vara U.M.02248 conf.ADV1528389
Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18286992
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
5.678.487 RON
Profit net
273.454 RON
Capitaluri proprii
576.257 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 8.182.122 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 147.514 RON | 169.798 RON | 131.266 RON | 64.450 RON | 55.182 RON | 134.626 RON | 418.170 RON | 1.706.166 RON | 2.918.279 RON | 4.173.375 RON | 7.360.737 RON | 4.625.382 RON | 5.528.413 RON | 7.912.205 RON | 7.654.338 RON | 6.409.646 RON | 5.678.487 RON |
| Profit net | 46.530 RON | 56.348 RON | 5.395 RON | 3.483 RON | 1.900 RON | 17.071 RON | 42.752 RON | 113.727 RON | 143.120 RON | 342.937 RON | 699.898 RON | 203.265 RON |
Comparație cu 1874 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 180.367 RON |
| 533.564 RON |
| 505.153 RON |
| 323.585 RON |
| 273.454 RON |
| Total active | 62.302 RON | 111.848 RON | 124.137 RON | 123.311 RON | 65.270 RON | 37.988 RON | 386.027 RON | 1.180.471 RON | 1.227.522 RON | 1.464.966 RON | 2.325.496 RON | 2.353.128 RON | 3.030.119 RON | 3.391.524 RON | 3.493.956 RON | 3.075.140 RON | 2.767.217 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 22.426 RON | 55.942 RON | 39.959 RON | 23.976 RON | 7.992 RON | 663.195 RON | 840.779 RON | 1.025.096 RON | 913.960 RON | 847.526 RON |
|---|
| Active circulante | 62.302 RON | 111.848 RON | 124.137 RON | 123.311 RON | 65.270 RON | 37.988 RON | 386.027 RON | 1.158.045 RON | 1.171.580 RON | 1.425.007 RON | 2.301.520 RON | 2.345.136 RON | 2.366.924 RON | 2.550.745 RON | 2.468.860 RON | 2.161.180 RON | 1.919.691 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 48.113 RON | 56.588 RON | 61.983 RON | 65.466 RON | 5.623 RON | 17.311 RON | 60.063 RON | 113.967 RON | 188.160 RON | 531.097 RON | 753.368 RON | 814.529 RON | 234.367 RON | 686.564 RON | 1.191.717 RON | 516.585 RON | 576.257 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.189 RON | 55.260 RON | 62.154 RON | 57.845 RON | 59.647 RON | 20.677 RON | 325.964 RON | 1.066.504 RON | 1.012.637 RON | 933.869 RON | 1.572.128 RON | 1.538.599 RON | 2.796.166 RON | 2.706.461 RON | 2.310.011 RON | 2.561.893 RON | 2.193.772 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 |
|---|