Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18287777
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
357.084 RON
Profit net
10.216 RON
Capitaluri proprii
-350.462 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 377.745 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 58.036 RON | 35.182 RON | 8.344 RON | 84 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | 248.389 RON | 254.579 RON | 246.602 RON | 510.340 RON | 357.084 RON |
| Profit net | 24.525 RON | 6.270 RON | -9.575 RON | -989 RON | 0 RON | -20 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.481 RON | -170.850 RON |
Comparație cu 559 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -259.900 RON |
| 3.347 RON |
| 10.216 RON |
| Total active | 68.880 RON | 76.715 RON | 64.963 RON | 62.452 RON | 62.452 RON | 62.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 268.402 RON | 227.048 RON | 86.132 RON | 90.163 RON | 117.022 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 249.915 RON | 187.436 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 68.880 RON | 76.715 RON | 64.963 RON | 62.452 RON | 62.452 RON | 62.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 61.432 RON | 18.487 RON | 39.612 RON | 86.132 RON | 90.163 RON | 117.022 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 64.558 RON | 70.828 RON | 61.253 RON | 60.263 RON | 60.263 RON | 60.243 RON | 60.243 RON | 60.243 RON | 60.243 RON | 60.243 RON | 60.243 RON | 60.243 RON | 66.724 RON | -104.126 RON | -364.025 RON | -360.678 RON | -350.462 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.322 RON | 5.887 RON | 3.710 RON | 2.189 RON | 2.189 RON | 2.189 RON | 1.189 RON | 1.189 RON | 1.189 RON | 1.189 RON | 1.189 RON | 1.189 RON | 201.678 RON | 331.174 RON | 450.157 RON | 450.841 RON | 467.484 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 7 | 7 | 7 | 5 | 2 |
|---|