Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18310659
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: JURAVLE NISTOR
Prin: JURAVLE NISTOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
229.375 RON
Profit net
1.329 RON
Capitaluri proprii
191.537 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 234.136 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 107.233 RON | 100.508 RON | 123.181 RON | 125.227 RON | 131.361 RON | 150.184 RON | 174.593 RON | 177.822 RON | 151.760 RON | 165.958 RON | 176.223 RON | 138.811 RON | 179.496 RON | 187.502 RON | 207.919 RON | 272.266 RON | 229.375 RON |
| Profit net | -12.440 RON | -13.427 RON | -7.634 RON | -5.252 RON | 144 RON | 2.398 RON | 10.684 RON | 14.024 RON | 8.370 RON | 29.357 RON | 30.973 RON |
Comparație cu 2904 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 25.460 RON |
| 31.333 RON |
| 34.774 RON |
| 25.663 RON |
| 14.168 RON |
| 1.329 RON |
| Total active | 44.777 RON | 59.386 RON | 58.258 RON | 68.937 RON | 88.133 RON | 107.938 RON | 129.706 RON | 154.091 RON | 178.128 RON | 203.280 RON | 238.701 RON | 240.210 RON | 257.262 RON | 294.383 RON | 319.496 RON | 262.781 RON | 224.614 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 RON | 3 RON |
|---|
| Active circulante | 44.777 RON | 59.386 RON | 58.258 RON | 68.937 RON | 88.133 RON | 107.938 RON | 129.706 RON | 154.091 RON | 178.128 RON | 203.280 RON | 238.701 RON | 240.210 RON | 257.262 RON | 294.383 RON | 319.496 RON | 262.778 RON | 224.611 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.443 RON | -22.870 RON | -30.504 RON | -35.756 RON | -35.613 RON | -33.215 RON | -22.531 RON | -8.507 RON | -136 RON | 29.220 RON | 60.194 RON | 85.654 RON | 116.829 RON | 151.420 RON | 176.041 RON | 190.209 RON | 191.537 RON |
|---|
| Datorii totale | 54.220 RON | 82.256 RON | 88.762 RON | 104.693 RON | 123.746 RON | 141.153 RON | 152.237 RON | 162.598 RON | 178.264 RON | 174.060 RON | 178.507 RON | 154.556 RON | 140.433 RON | 142.963 RON | 143.455 RON | 72.572 RON | 33.077 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|