Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 aug. 2021 și 24 mar. 2022.
Servicii de initiere si instruire instrumente muzicale
Servicii de initiere si instruire instrumente muzicale
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18412926
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PETRARU VALERICĂ
Prin: PETRARU VALERICĂ
Prin: PETRARU VALERICĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.023.261 RON
Profit net
23.860 RON
Capitaluri proprii
24.100 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 417.183 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 16.500 RON | 0 RON | 0 RON | 14.400 RON | 0 RON | — | 28.500 RON | 34.100 RON | 32.000 RON | 10.000 RON | 108.650 RON | 170.600 RON | 219.050 RON | 192.000 RON | 1.023.261 RON |
| Profit net | -1.004 RON | 6.658 RON | 0 RON | -42 RON | 4.262 RON | -3.305 RON | 0 RON | 27.645 RON | 32.459 RON | 30.765 RON | 8.862 RON | 102.545 RON | 153.976 RON | 136.186 RON | 37.877 RON |
Comparație cu 1568 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.860 RON |
| Total active | 18.185 RON | 9.047 RON | 9.047 RON | 6.807 RON | 10.074 RON | 6.769 RON | 6.769 RON | 34.414 RON | 18.466 RON | 48.198 RON | 31.710 RON | 112.717 RON | 206.819 RON | 152.063 RON | 1.345.592 RON | 1.773.067 RON |
|---|
| Active imobilizate | 856 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.309.903 RON |
|---|
| Active circulante | 17.329 RON | 9.047 RON | 9.047 RON | 6.807 RON | 10.074 RON | 6.769 RON | 6.769 RON | 34.414 RON | 18.466 RON | 48.198 RON | 31.710 RON | 112.717 RON | 206.819 RON | 152.063 RON | 1.345.592 RON | 463.164 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -804 RON | 5.854 RON | 5.854 RON | 5.812 RON | 10.074 RON | 6.769 RON | 6.769 RON | 34.414 RON | 18.073 RON | 48.838 RON | 30.700 RON | 110.245 RON | 154.216 RON | 136.426 RON | 38.118 RON | 24.100 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.989 RON | 3.193 RON | 3.193 RON | 995 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 393 RON | -640 RON | 1.010 RON | 2.472 RON | 52.603 RON | 15.637 RON | 1.307.474 RON | 1.013.568 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 |
|---|