Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 oct. 2017 și 16 iun. 2026.
Fereste si usi Termopan
Achizitionare amortizor usa principala Judecatoria Lugoj
FERESTRE TIP VITRINA
USA DUBLA TERMOPAN
USI SI FERESTRE TERMOPAN
Usi
Servicii reparații jaluzele verticale și rolete textile
Geamuri/Ferestre
Pachet reparatii tamplarie, usi si geamuri, plasa insecte
Usi si jaluzele
Achiziția de ferestre termopan - 4 bucăți
Ferestre si usi termopan
Reparatii tamplarie usi si geamuri termopan
Reparatii tamplarie usi si geamuri termopan
SCHIMBARE GEAMURI CORP D SI SALA DE SPORT SCOALA GIMAZIALA A. ODEANU LUGOJ
REPARATII GEAMURI TERMOPAN, SCOALA GIMNAZIALA ANISOARA ODEANU LUGOJ
PLASA INSECTE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1844083
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.103.847 RON
Profit net
187.563 RON
Capitaluri proprii
1.136.305 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.790.828 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 172.775 RON | 261.369 RON | 228.358 RON | 178.119 RON | 177.282 RON | 51.991 RON | 73.157 RON | 136.890 RON | 174.069 RON | 298.989 RON | 460.943 RON | 507.911 RON | 1.399.338 RON | 1.491.083 RON | 1.586.609 RON | 2.156.891 RON | 2.103.847 RON |
| Profit net | 12.086 RON | 2.013 RON | 899 RON | 7.599 RON | -8.422 RON | -5.481 RON | -8.360 RON | -16.744 RON | -9.001 RON | 9.511 RON | 39.602 RON |
Comparație cu 1682 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 48.128 RON |
| 204.507 RON |
| 111.007 RON |
| 165.606 RON |
| 459.592 RON |
| 187.563 RON |
| Total active | 41.355 RON | 87.337 RON | 43.473 RON | 175.543 RON | 155.899 RON | 132.050 RON | 57.159 RON | 141.920 RON | 239.597 RON | 226.498 RON | 251.427 RON | 408.709 RON | 378.731 RON | 598.693 RON | 1.121.826 RON | 1.772.551 RON | 2.043.609 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.436 RON | 3.436 RON | 1.491 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 10.600 RON | 12.095 RON | 18.694 RON | 36.123 RON | 22.119 RON | 170.116 RON | 222.984 RON |
|---|
| Active circulante | 37.919 RON | 83.901 RON | 41.982 RON | 175.543 RON | 155.899 RON | 132.050 RON | 57.159 RON | 141.920 RON | 239.597 RON | 226.498 RON | 240.827 RON | 396.614 RON | 360.037 RON | 562.570 RON | 1.099.707 RON | 1.602.435 RON | 1.820.625 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -52.514 RON | -50.501 RON | -49.602 RON | -42.003 RON | -50.426 RON | -55.907 RON | -64.267 RON | -81.010 RON | -90.012 RON | -80.501 RON | -40.098 RON | 8.030 RON | 212.537 RON | 323.544 RON | 489.149 RON | 948.741 RON | 1.136.305 RON |
|---|
| Datorii totale | 93.869 RON | 137.838 RON | 93.075 RON | 217.546 RON | 206.325 RON | 187.957 RON | 121.426 RON | 222.930 RON | 329.609 RON | 306.999 RON | 291.525 RON | 400.679 RON | 166.194 RON | 275.149 RON | 632.677 RON | 823.810 RON | 907.878 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5 | 7 | 7 |
|---|