Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 sept. 2017 și 28 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 49 atribuiri.
SERVICII DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE SECURITATE
SERVICII DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE SECURITATE
SERVICII EXTINDERE SISTEM SUPRAVEGHERE CU CAMERĂ EXTERIOARĂ LOCURI PARCARE
SERVICII DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE SECURITATE
SERVICII DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE SECURITATE
SERVICII DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE SECURITATE
SERVICII DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE SECURITATE
SERVICII INLOCUIRE BATERIE DEFECTA DIN CENTRALA SISTEMULUI ANTIEFRACTIE
SERVICII ÎNLOCUIRE YALĂ ELECTROMAGNETICĂ
SERVICII DE ÎNLOCUIRE BATERIE
SERVICII DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE SECURITATE
SERVICII DE REPARATII SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO
Servicii de intretinere si mentenanta pentru sistemele antiefractie, supraveghere video si control
Telecomanda poarta acces auto
Servicii de reparare a sistemului de supraveghere video
SERVICII DE INTRETINERE SI MENTENANTA PENTRU SISTEMELE ANTIEFRACTIE, SUPRAVEGHERE VIDEO SI CONTROL
Servicii de reparare sistem de acces poarta
SERVICII DE INTRETINERE SI MENTENANTA PENTRU SISTEMELE ANTIEFRACTIE, SUPRAVEGHERE VIDEO SI CONTROL
Telecomanda pentru poarta acces auto
Servicii reparatii poarta acces auto
ACHIZITIE SERVICII DE INSTALARE SISTEM DE ACCES VIDEOINTERFONIE
Servicii de mentenanta sisteme de securitate
Servicii de dezactivare telecomenzi existente reinrolarea a 26 telecomenzi
Servicii de reparatie defectiune motor poarta acces auto
SERVICII DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE SECURITATE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18457804
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
354.303 RON
Profit net
14.954 RON
Capitaluri proprii
17.354 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 341.728 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 184.332 RON | 116.314 RON | 152.013 RON | 99.244 RON | 75.515 RON | 95.874 RON | 95.900 RON | 346.364 RON | 311.375 RON | 334.600 RON | 207.696 RON | 252.551 RON | 277.656 RON | 230.532 RON | 245.332 RON | 333.833 RON | 354.303 RON |
| Profit net | -2.835 RON | -16.912 RON | 3.345 RON | -9.031 RON | -10.293 RON | 259 RON | 15 RON | -21.244 RON | 11.950 RON | 12.709 RON | 2.249 RON |
Comparație cu 202 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 19.461 RON |
| 10.729 RON |
| 4.366 RON |
| -4.671 RON |
| 24.439 RON |
| 14.954 RON |
| Total active | 94.114 RON | 108.462 RON | 187.644 RON | 153.434 RON | 142.243 RON | 146.082 RON | 148.282 RON | 182.698 RON | 134.335 RON | 167.093 RON | 108.722 RON | 121.227 RON | 85.963 RON | 71.905 RON | 75.402 RON | 95.905 RON | 76.626 RON |
|---|
| Active imobilizate | 18.966 RON | 9.862 RON | 43.067 RON | 27.736 RON | 16.197 RON | 4.658 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 75.148 RON | 98.600 RON | 144.577 RON | 125.698 RON | 126.046 RON | 141.424 RON | 148.282 RON | 182.698 RON | 134.335 RON | 167.093 RON | 108.722 RON | 121.227 RON | 85.963 RON | 71.905 RON | 75.402 RON | 95.905 RON | 76.626 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.229 RON | -683 RON | 2.662 RON | -6.369 RON | -16.662 RON | -16.403 RON | -16.388 RON | -37.631 RON | -25.682 RON | -12.973 RON | -10.725 RON | 8.737 RON | 19.466 RON | 23.832 RON | 19.161 RON | 43.600 RON | 17.354 RON |
|---|
| Datorii totale | 77.885 RON | 109.145 RON | 187.101 RON | 160.648 RON | 159.111 RON | 162.485 RON | 164.670 RON | 220.329 RON | 160.017 RON | 180.066 RON | 119.447 RON | 112.490 RON | 66.497 RON | 48.073 RON | 56.241 RON | 52.305 RON | 59.272 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|