Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 feb. 2017 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 222 atribuiri.
Numere inreg. vehicule neinmatriculabile, model ” pe doua randuri”
PLACUTE PENTRU MOPEDE SI CERTIFICATE DE INREGISTRARE
PLACUTE pentru MOPEDE TIP C 240x130mm CONFORM SR13600
PLACUTE pentru MOPEDE,REMORCI AGRICOLE, UTILAJE
Plăcuțe indicatoare(numere de înregistrare).
Furnizare produse
PACHET PLACUTE MOPEDE, TRACTOARE, CARUTE SI CERTIFICATE
PLACUTE pentru MOPEDE TIP C 240x130mm CONFORM SR13600 si Placute pentru utilaje TIP A 520X112mm CONF
PLACUTE pentru MOPEDE TIP C 240x130mm CONFORM SR13600
PLACUTE pentru MOPEDE TIP C 240x130mm CONFORM SR13600
PLACUTE pentru MOPEDE TIP C 240x130mm CONFORM SR13600
PLACUTE PENTRU UTILAJE TIP B 340*200MM CONFORM SR13600
PANOU AFM CU STALPI DE SUSTINERE Realizare piste pentru biciclete in comuna Micesti,judetul Arges
PLACUTE pentru MOPEDE TIP C 240x130mm CONFORM SR13600
Pachet indicatoare rutiere
Plăcuțe cu numere de înregistrare pentru vehiculele și utilajele care nu se supun inmatricularii
Placute pentru mopede si certificate de inregistrare
CERTIFICAT DE INREGISTRARE PENTRU VEHICULE LENTE CU FOLIE DE PROTECTIE
PLACUTE PENTRU UTILAJE 340*200MM CONFORM SR13600
PLACUTE pentru MOPEDE 240x130mm CONFORM SR13600
Placute pentru utilaje 520X112mm CONFORM SR 13600
PLACUTE MOPEDE/UTILAJE
PLACUTE pentru MOPEDE 240x130mm si Placute pentru utilaje 520X112mm
PLACUTE PENTRU UTILAJE 340*200MM CONFORM SR13600
Plăcuțe cu numere de înregistrare pentru atelaje, mopede, utilaje, tramvaie și troleibuze
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18477216
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
617.871 RON
Profit net
107.689 RON
Capitaluri proprii
208.926 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 638.126 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 210.787 RON | 205.525 RON | 404.149 RON | 340.994 RON | 264.173 RON | 305.741 RON | 289.298 RON | 323.904 RON | 548.296 RON | 457.811 RON | 614.409 RON | 461.856 RON | 533.191 RON | 617.871 RON |
| Profit net | -1.467 RON | -1.664 RON | 0 RON | -20.790 RON | -15.006 RON | -3.994 RON | 14.260 RON | -107.297 RON | -106.651 RON | -66.995 RON |
Comparație cu 257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.869 RON |
| 71.140 RON |
| 59.007 RON |
| 89.188 RON |
| 66.693 RON |
| 116.849 RON |
| 107.689 RON |
| Total active | 809 RON | 809 RON | 809 RON | 42.840 RON | 54.041 RON | 102.168 RON | 136.926 RON | 99.029 RON | 156.928 RON | 117.688 RON | 191.724 RON | 232.443 RON | 192.949 RON | 174.814 RON | 169.276 RON | 242.871 RON | 322.862 RON |
|---|
| Active imobilizate | 569 RON | 569 RON | 569 RON | 947 RON | 845 RON | 17.041 RON | 10.486 RON | 44.476 RON | 31.667 RON | 20.195 RON | 11.091 RON | 12.928 RON | 15.603 RON | 12.371 RON | 7.590 RON | 94.019 RON | 105.047 RON |
|---|
| Active circulante | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 41.893 RON | 53.196 RON | 85.127 RON | 126.440 RON | 54.553 RON | 125.261 RON | 97.493 RON | 180.633 RON | 219.515 RON | 177.346 RON | 162.443 RON | 161.686 RON | 148.852 RON | 217.815 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.009 RON | -3.673 RON | -3.673 RON | -24.463 RON | -39.470 RON | -2.994 RON | 11.266 RON | -96.030 RON | -202.682 RON | -269.677 RON | -254.808 RON | -183.668 RON | -118.457 RON | -31.615 RON | 35.078 RON | 117.849 RON | 208.926 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.818 RON | 4.482 RON | 4.482 RON | 67.303 RON | 93.511 RON | 105.162 RON | 125.660 RON | 192.584 RON | 356.085 RON | 379.638 RON | 438.805 RON | 408.384 RON | 311.406 RON | 206.429 RON | 134.198 RON | 125.022 RON | 113.936 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | 4 | 7 | 9 | 9 | 8 | 4 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 |
|---|